{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​​​​​​

TIPSPORT SUPERLIGA NAKOUKNE VE 20. KOLE DO HRADCE KRÁLOVÉ

Obrázek ke článku
12. 1. 2018

Florbaloví příznivci se mohou opět těšit na pořádnou dávku toho nejlepšího florbalu co česká scéna nabízí. Během tohoto víkendu se odehraje celkem šest duelů, v tom sedmém už si připsala vítězství Sparta nad Otrokovicemi v pondělním televizním střetnutí. S kým se potkají jednotlivé tábory nejvyšší soutěže?

Celkem dvacet kol už stihli odehrát hráči Panthers se Spartou. Poslední zápas sehráli před televizními kamerami, kdy Pražané stejně jako v utkání s ostravským FBC neudrželi několikabrankový náskok a dopustili panterům srovnat. Prodloužení čtvrtému celku superligové tabulky rozhodla opět slovinská hvězda Robert Košir, jehož rána k bližší tyči byla dostatečně razantní. V sobotu odstartují v pět hodin odpoledne hned tři zápasy v různých koutech České republiky. Ostrava bude bojovat proti Bohemians, kteří by se mohli dotáhnout blíže páté příčce. V Ústí nad Labem se pokusí nováčci zopakovat výkon z první poloviny zápasu proti Mladé Boleslavi, s níž drželi minulý víkend krok. Na Slunetě vyzvou loňské šampióny z Chodova.

Na Třebeši v Hradci Králové se postaví k výjezdnímu utkání několikanásobní mistři z pražských Střešovic a florbalisté Znojma. Tatran se s devíti výhrami potácí na osmé pozici a pro zbytek sezony už nebude moci využívat služeb reprezentanta Filipa Langera. Sobotní večer završí před svými fanoušky muži z České Lípy, jež se určitě mohou těšit na skvělou atmosféru. Do místa dění totiž dorazí nedaleká Mladá Boleslav, aktuálně lídr soutěže.

V neděli na diváky čekají dvě bitvy v Čechách. Na východ se dostaví Brňané, kteří pod staronovým trenérem Rostislavem Kohútem budou chtít vylepšit svou pozici v tabulce a obrat domácí Sokol o body. Pod Ještědem se o hodinu později potkají liberečtí válečníci s družinou Vítkovic. Tu čeká v úterý finále Poháru České pojišťovny proti technologům z Mladé Boleslavi v severočeském Mostě, a tak uvidíme, zda některé opory týmu dostanou volnější program.

Program 20. kola Tipsport Superligy

13. ledna

17:00     FBC ČPP Bystroň Group Ostrava – FbŠ Bohemians

17:00     Florbal Ústí – FAT PIPE FLORBAL CHODOV

17:00     Tatran Teka Střešovice – TJ Znojmo LAUFEN CZ

19:00     FBC 4CLEAN Česká Lípa – Technology Florbal MB

14. ledna

17:00     Sokol Pardubice – itelligence Bulldogs Brno

18:00     FBC Liberec – 1. SC TEMPISH Vítkovice

Tabulka soutěže
Obrázek