{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek

​​

TIPSPORT SUPERLIGA: TÝMY SE CHYSTAJÍ NA PREMIÉRU V NOVÉM ROCE

Obrázek ke článku
4. 1. 2019

Po vánoční pauze se opět vrací Tipsport Superliga. Nejvyšší mužská soutěž má na programu zápasy 18. kola, v nichž budou Vítkovice se Spartou stahovat manko na vedoucí Mladou Boleslav. Proběhnou i dva zajímavé duely mezi soupeři z dolní poloviny tabulky.

O víkendu se do akce dostane deset týmů. Scházet budou například Mladá Boleslav s Tatranem Střešovice, protože jejich vzájemná předehrávka proběhla už 30. prosince (5:3 pro Technology). Utkání mezi Panthers Otrokovice a FBC Ostrava se pak odehraje v pondělí 7. ledna.

Tím se otevírá šance třetí Spartě a druhým Vítkovicím, aby se právě k Boleslavi bodově přiblížily. Ostravané budou favoritem na půdě pohárového finalisty Pardubic. Stejná role čeká i Pražany v domácím zápase s Bulldogs Brno. Do boje o nejvyšší pozice se chce zapojit i čtvrtý Chodov, který však narazí na Liberec. Severočeši jsou přitom v tabulce jen o jedinou příčku níže. Navíc mohou těžit z dobré formy, když si ve čtvrtek zajistili postup do finále Poháru České pojišťovny.

O pořadí se bude rozhodovat také kolem pásma play-down. Poslední Znojmo zamíří do Prahy, kde vyzve Bohemians. Ti zatím ztrácejí na postup do play-off jeden bod. O vylepšení pozice se pokusí Královské Vinohrady proti České Lípě, přičemž obě mužstva se nacházejí mezi nejhorší trojicí soutěže.


Program 18. kola Tipsport Superligy
Sobota 5. ledna

19.00   FAT PIPE FLORBAL CHODOV – FBC Liberec online / video

20.00   TJ Sokol Královské Vinohrady – FBC 4Clean Česká Lípa online / video

Neděle 6. ledna

16.00   FbŠ Bohemians – TJ Znojmo LAUFEN CZ online / video

17.00   Sokol Pardubice – 1. SC TEMPISH Vítkovice online / video

18.00   ACEMA Sparta Praha – Bulldogs Brno online / video

Pondělí 7. ledna

19.30   Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE – FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA online / video

Tabulka soutěže

Obrázek