{{flash.get().title}}

{{flash.get().body}}

Obrázek
Obrázek

​​​​​​​

TV UTKÁNÍ: BULLDOGS ZABOJUJÍ O PLAY-OFF NA HŘIŠTI VÍTKOVIC

Obrázek ke článku
5. 11. 2018

Pondělí nabízí již tradiční program. V dohrávce 12. kola Tipsport Superligy se před kamerami ČT Sport utkají Vítkovice a Bulldogs Brno. Přenos z ostravské haly Dubina začíná v 18 hodin.

Florbalisté Vítkovic by v případě výhry smazali manko, které mají na třetí Chodov. Tím by se navíc zdramatizoval souboj na špičce tabulky. Ostravané mohou těžit z dobré momentální formy, protože předchozí tři zápasy dopadly jejich vítězstvím. Naposledy uspěli na půdě Bohemians, odkud si odvezli výsledek 8:7.

Ke slibným výkonům se v posledních týdnech rozehrávají také Bulldogs. I když Brno nemělo ideální vstup do sezóny, ze čtyř říjnových duelů dotáhlo hned tři k výhře. Díky této bilanci se Bulldogs dostali na devátou pozici a opět se snaží o postup do play-off.

Na vítkovické straně je výraznou postavou Adam Delong. Sedmý nejproduktivnější hráč soutěže nastřílel za 11 utkání 12 branek a přidal k nim 13 asistencí. Brňané pak našli největší oporu v Petru Koláčném, který je na devíti kanadských bodech (6+3). Bude jeden z nich rozdílovým hráčem i tentokrát?

Přímý přenos Vítkovice–Bulldogs startuje na obrazovkách ČT Sport od 18:00.


Dohrávka 12. kola Tipsport Superligy

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno   online / video

Tabulka soutěže
Obrázek