CHODOV OTOČIL ZÁPAS PROTI SKV, HATTRICK MÁ VNUK I MAJER

13. 1. 2021

Po čtyřech dnech se postavili proti sobě opět florbalisté SKV a Chodova. V rámci dohrávky šestého kola Livesport Superligy vedli boj o důležité body do tabulky nejvyšší soutěže mužů. Hráči z Jižního Města stáhli manko na Bohemians a po výhře nad Vinohrady mají na svém kontě 31 bodů. Vítězství se tentokrát nerodilo vůbec lehce, když tým Davida Podhráského otáčel z 1:4 na konečných 8:5. Hattrickem se blýskl Petr Majer a Radovan Vnuk.

Chodov vkročil do druhého vzájemného střetnutí s Vinohrady lépe a po tečované přihrávce Marka Vávry překonal brankáře Šantoru Ondřej Mikeš. Gólová radost netrvala příliš dlouho, když ve stejné minutě zasáhl míček ve skluzu mimo brankoviště chodovský gólman a Radovan Vnuk si s trestným střílením poradil bravurně. Vysoký hráč SKV byl také u druhé trefy domácího celku a v čase 16:00, po necelých deseti minutách od své první branky, zkompletoval hattrick, jelikož proměnil druhé nařízené trestné střílení.

Ve druhé části se karty obrátily. Chodovu nejspíše přestávka mezi třetinami pomohla, což přenesl také mezi mantinely. Během pěti minut bylo skóre srovnané a druhým třígólovým střelcem se stal Petr Majer, který své zásahy rozdělil v rámci jedenácti minut. Velkým podílem se na vítězství hostů podíleli také Ondřej Mikeš a Tom Ondrušek. Ti mezi sebou spolupracovali při sedmém gólu.

Ačkoliv se Vinohrady snažily dotáhnout na své protivníky, ve třetí třetině se jim podařilo skórovat pouze jednou z hole Lukáše Gregora. Přestože zazvonila ještě párkrát tyč, SKV absolvovalo oddechový čas a hru bez brankáře, tak se skóre do závěrečné sirény již nezměnilo. Hosté zvítězili i ve druhém vzájemném klání poměrem 8:5 a v tabulce dýchají na záda Bohemians.

DOHRÁVKA 6. KOLA LIVESPORT SUPERLIGY
Středa 13. ledna

TJ Sokol Královské Vinohrady – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:8 (branky7. Radovan Vnuk, 10. Radovan Vnuk, 13. Marek Paštika, 17. Radovan Vnuk, 43. Lukáš Gregor - 7. Ondřej Mikeš, 22. Ondřej Mikeš, 24. Petr Majer, 26. Petr Majer, 30. Tom Ondrušek, 35. Petr Majer, 47. Tom Ondrušek, 48. Jiří Bauer)