Zprávy

TV utkání 5. 12. 2022 BLA vs SKV
dnes
Souhrn

Tatran přidal výhru s číslem dvanáct, Chodov přetlačil Liberec. Ondrušek zapsal čtyři body

Páteční večer se v Livesport Superlize odehrály další čtyři zápasy, v rámci kterých Otrokovice na své půdě padly proti Tatranu o osm branek a Chodov těsně porazil Liberec.

2 minuty

dnes
Organizace

Česká cesta: Obecné zásady rozvoje hry a hráče

Aby z dětí v mládežnických kategoriích vyrostli hotoví florbalisté a florbalistky, musí projít dlouhým procesem v trénincích i zápasech. Právě na oblast výchovy hráčů se podrobně zaměřuje Česká cesta, která je myšlenkovým základem toho, jak by se mělo s hráči i hráčkami komplexně pracovat. Jedním z nejzásadnějších projektů v rámci výchovy špičkových florbalistů a florbalistek jsou Kempy talentované mládeže (KTM).

4 minuty

včera
Souhrn

Ostrava padla v nájezdech. Boleslav nezaváhala a přestřelku vyhráli Bohemians

Již dvanácté kolo Livesport Superligy zahájila ve čtvrtek trojice duelů. Jako první vstoupila do boje Ostrava s Black Angels, kdy bitva došla až do nájezdů. Pardubice ztratily na půdě mistra z Boleslavi, zatímco Lípa podlehla po neuvěřitelné přestřelce Bohemians.

2 minuty

včera
Krajánci

Dóža s Řezáčovou řídili triumfy svých celků, zazářil i Bachmaier

Znovu se o víkendu dařilo českým krajánkům. Fantastickým výkonem se prezentovali především Patrik Dóža a Lucie Řezáčová ve švýcarských nejvyšších ligách. Povedený duel má za sebou i Matyáš Bachmaier, který je aktuálně se sedmi body nejproduktivnějším Čechem v SSL. Zazářila ale i Eliška Krupnová s Vanessou Rebeccou Keprtovou či brankářka Lenka Remešová.

3 minuty

včera
Ocenění

Ohromný úspěch! Stříbrní Češi jsou ve finále ankety Sportovec roku

Národní výběr mužů se kromě vyrovnání dosud nejlepšího umístění na světovém šampionátu v historii může pyšnit také úspěchem v prestižní anketě Sportovec roku 2022. Češi se totiž ve velmi silné konkurenci dostali do finálové trojice.

1 minuta

30.11.2022
Komerční sdělení

Ryzí odměnu si vystřílelo už devatenáct celků!

Zbrusu nový projekt Českého florbalu s názvem Holba100 je v plném proudu. Už téměř dvacet týmů si vysloužilo karton piva Holba Šerák. Většina z nich pochází zatím z Divize, ale postupně se přidávají i oddíly v regionálních soutěžích!

2 minuty

29.11.2022
Preview

Program elitních lig praská ve švech! Vítkovice si to rozdají s Boleslaví, Bohemka se Spartou. Extraliga uvidí reprízu superfinále

Začátek prosince bude pro florbalové fanoušky tím pravým předvánočním rájem, neboť je v plánu hned 26 zápasů! Během čtvrtka až neděle se odehraje dvojkolo Livesport Superligy, v němž Vítkovice svedou souboj titánů s Boleslaví. V Extralize žen dojde na atraktivní střet FBC Ostravy a Chodova a v 1. lize mužů se odehraje brněnské derby.

4 minuty

28.11.2022
Sestřihy

Tatran se ukázal ve Znojmě, vyrovnaná derby či čtyři trefy Natova!

V nedělním programu zazářil Jan Natov, který se podepsal pod pět tref Bolky do sítě Liberce, z toho čtyři sám dal. Florbalisté střešovického Tatranu uspěli ve výjezdním duelu, když ve Znojmě přetlačili Lípu. Tahákem byla i derby o Prahu či Ostravu. Všechny trefy sledujte v sestřizích!

1 minuta

28.11.2022
Novinka

Už teď si můžeš zařídit místo. Vstupenky na MS 2024 jsou v prodeji

Krátce po skončení světového šampionátu, který hostila švýcarská města Curych a Winterthur, zveřejnil pořadatel příštího mistrovství světa info o prodeji vstupenek. Své místo na tribuně v Malmö si můžeš zařídit už nyní.

1 minuta

27.11.2022
Souhrn

Budějovice přemohly Hattrick, Ústí je stále na druhém místě

V neděli 1. liga mužů dohrála své 16. kolo čtveřicí duelů. Sedmé Budějovice v nich přemohly třetí Hattrick Brno a TROOPERS vybojovali těsnou výhru proti Plzni.

2 minuty