Zprávy

TV utkání 02. 10. 2023 SPA vs. BOH
včera
Novinka

Tatran mění trenérské obsazení! Končí Zdeněk Skružný

Superligový mistr minulé sezony oznámil těsně před začátkem utkání pátého kola proti České Lípě velké změny ve svém realizačním týmu.

1 minuta

včera
Souhrn

Budějovice okradly Gullivery, Bulldogs porazili Kladno

První liga mužů měla v neděli na programu tři utkání. Jak dopadly?

1 minuta

včera
Souhrn

Vítkovice přetlačily Pardubice, Vinohrady sťaly Black Angels

V rámci nedělního programu došlo v Livesport Superlize na pět utkání, která přinesla například střet Mladé Boleslavi a nováčka z BUTCHISu nebo souboj Pardubic a Vítkovic.

3 minuty

včera
Souhrn

Olomouc v prodloužení porazila Bohemku, Tatran rozdrtil Třinec

Extraliga žen v neděli odehrála dvě utkání. Nejprve Bohemians vyzvaly Olomouc, následně pak Třinec poměřil síly s Tatranem.

2 minuty

včera
Preview

Pražské derby před kamerami ČT sport! Zmátoří se Sparta, nebo klokani?

Na třaskavou bitvu dojde v rámci pondělní dohrávky 5. kola Livesport Superligy. V souboji dvou týmů, kterým nevyšel bodově start do sezony, přivítá Sparta v pražském derby Bohemians. Úvodní buly duelu padne v UNYP ARENĚ před kamerami ČT sport v 19:30.

5 minut

30.9.2023
Souhrn

Tři výhry na domácí půdě. Jak vypadala sobotní utkání první ligy mužů?

Druhá nejvyšší liga mužů dnes odehrála celkem čtyři utkání. O tom jak dopadla se dozvíte v tomto souhrnu.

1 minuta

30.9.2023
Souhrn

Chodov převálcoval FBC. Ondrušek zkompletoval hattrick

Čtvrtek nabídl spoustu superligových utkání, v nichž Chodov uspěl na půdě Vítkovic. V sobotu pak hostili jihoměstští florbalisté dalšího ostravského rivala.

1 minuta

30.9.2023
Souhrn

Chodov oplatil FBC semifinálovou porážku!

Repríza semifinále byla pěkná podívaná. Karty se obrátily a tentokrát z tohoto duelu vyšel vítězně Chodov, který tak FBC oplatil semifinálovou porážku. Jak probíhala ostatní utkání?

2 minuty

29.9.2023
Novinka

Finále poháru zamíří na jih! České Budějovice jej budou hostit podruhé v historii

Vyvrcholení aktuálního ročníku Poháru Českého florbalu proběhne nově v polovině února. K datumu 13. 2. 2024 se nově připojilo i místo konání. O cenné trofeje se bude bojovat ve sportovní hale v Českých Budějovicích.

2 minuty

29.9.2023
Sestřihy

Čtyřgóloví Faksa s Hromadou veleli skalpům favoritů! Obrat Spartě překazil Pešat

Zajímavé výsledky se urodily ve čtvrtém superligovém kole. V Řepích nejprve Liberec zdolal mistrovský Tatran a v navazující bitvě Bleci sťali Bohemku. Pražská Sparta zvládla ve třetí části stáhnout hrozivou ztrátu 1:5. V prodloužení ale vteřinu před koncem rozhodl o triumfu Ostravy Lukáš Pešat. Prodlužovalo se i ve Vítkovicích, kde nakonec slavil triumf Chodov. Potřetí v řadě bodovali SKV, proti Butchisu ve skvělé atmosféře a za plný počet. Díky hattricku Ondřeje Kopiče poprvé zvítězila Česká Lípa. Stoprocentní je již jen Boleslav, která vysoko zdolala Karlovy Vary.

1 minuta