Zprávy

Holba Fantasy Play-Off 2023
dnes
Mládež

Dorostenci poznají složení MČR, junioři finalisty

V plném proudu je také play-off v mládežnických soutěžích. Síto poměrně dost prořídlo v 1. lize dorostenců. Mezi juniory dokonce můžeme poznat i finalisty.

2 minuty

dnes
Souhrn

Národní liga již zná skoro všechny finalisty i dva nováčky. V Divizi probíhají napínavé boje o postup!

Obě skupiny Národní ligy již vyhlížejí své první finálové bitvy, na posledního postupujícího se čeká jen ve východní skupině, kde si to o přímý postup do něj rozdá v pátém rozhodujícím duelu Kopřivnice s havířovským Torpedem. Vítěz se utká o postup do 1. ligy s Opavou. V západní skupině již oba finalisty známe, staly se nimi plzeňská Slavia a Orka Čelákovice. Ve čtvrté nejvyšší soutěži právě probíhají boje o postup do Národní ligy. Několik divizních týmů si již účast v jejím příštím ročníku zajistilo, další mančafty o ni ale stále svádí tuhé bitvy.

4 minuty

dnes
Souhrn

Semifinále extraligy: Vítkovice favoritem. Expertky čekají dlouhou sérii Chodova s Ostravou

Již v sobotu se naplno rozběhne semifinále ženské extraligy. Ve dvou semifinálových sériích dojde vždy na souboj Prahy s Ostravou. Kdo si zajistí místenku do BigBoard Superfinále florbalu 2023? Na názory jsme se zeptali bývalých hráček Denisy Billé, Elišky Vrátné, Dity Ondrejkové či trenérky Karolíny Šatalíkové, která dovedla ženskou reprezentaci k dosud jedinému medailovému úspěchu.

6 minut

dnes
Preview

Superligu i extraligu čekají semifinálové boje, 1. liga mužů může poznat finalisty

Florbalový program před sebou má další zajímavý víkend, v němž se rozjedou semifinále ženské extraligy a druhá kola vyřazovacího play-down. Na úvod týdne pak odstartují také semifinálové série Livesport Superligy, v nichž jsou naplánována hned dvě televizní utkání.

3 minuty

včera
Podcast

Floor Talk Light #4: Superligu čeká semifinále! Kdo vyzval Adama Delonga na souboj na buly?

Čtvrtý díl podcastu Floor Talk Light je věnován dění v nadstavbových částech Livesport Superligy. Semifinále čeká na florbalisty z Vítkovic, s jejichž oporou Adamem Delongem jsme si povídali. V přehledu novinek se dozvíte o tom, kdo už má jisté místo v BigBoard Superfinále 2023 či která ikona ukončila svou kariéru.

1 minuta

včera
Preview

Boje o záchranu vrcholí! Spadnout může nováček, po dvanácti letech i Otrokovice

Dramatické série prvního kola play-down jsou za námi. Záchranu si po sedmizápasových bitvách nakonec zajistila Česká Lípa s Pardubicemi. Poražené Otrokovice s Karlovými Vary se již o tomto víkendu vrhnou do druhé části záchranářských bojů, po kterých se jednomu z těchto celků brány nejvyšší soutěže na příští ročník definitivně uzavřou.

4 minuty

včera
Preview

Extraliga rozehraje 2. kolo play-down. Na hraně přímého sestupu jsou Panthers s Boleslaví

Vítězové prvního kola sestupového play-down Extraligy žen jsou již známí a to znamená jediné. Poražení obou sérií se spolu utkají v ultimátním druhém kole. Vítěz této série bude pokračovat soubojem s poraženým finalistou 1. ligy žen, naopak poražený automaticky spadne do nižší soutěže.

2 minuty

22.3.2023
Souhrn

Do BigBoard Superfinále postupují florbalisté z Prahy a Českého Těšína!

BigBoard Superfinále 2023 zná své první účastníky. Po úterním národním finále Subterra Cup dívek si postup do finále v O2 Aréně vystřílely o den později i florbalisté z pražské OA Kubelíkova a českotěšínského gymnázia Josefa Božka.

2 minuty

22.3.2023
Soutěž

POSLEDNÍ ŠANCE vyhrát lístky na BigBoard Superfinále 2023! Tipuj v Holba Fantasy Play-off

Holba Fantasy Play-Off vstupuje do své předposlední fáze a vy tak máte poslední šanci, abyste získali vstupenky na BigBoard Superfinále florbalu 2023 do téměř vyprodaného spodního patra O2 areny.

2 minuty

22.3.2023
Video

Semifinále Penalty Shot Battle je kompletní! Vítěze čekají Vinohrady

Nájezdový Skill Contest zná obsazení v rámci top čtyřky. Poslední semifinalista vzešel z dvojice Česká Lípa – Karlovy Vary. Duel nabídl fantastickou bitvu, kterou musela rozseknout až osmá série!

1 minuta