Zprávy

dnes
Souhrn

Superligový nováček z Brna statečně bojoval, ale mistra neskolil

Tatran Střešovice vyzval ve středu 18. září v rámci druhého kola Livesport Superligy Bulldogs Brno.

1 minuta

dnes
Preview

Víkendový program: Pešat proti svým, poprvé v akci Dobruška. Kdo se zvedne v 1. lize?

Už středeční předehrávkou mezi Tatranem a Bulldogs Brno začne víkendový program v elitních soutěžích, který protkne také Pohár mistrů. Na co se tedy lze těšit?

3 minuty

včera
Rozcestník

Český florbal vyjadřuje podporu lidem zasaženým povodněmi. Jak můžete pomoci?

Český florbal vyjadřuje podporu obyvatelům oblastí zasažených extrémními povodněmi a silným větrem. Všem obyvatelům a obyvatelkám oblasti a zasahujícím složkám integrovaného záchranného systému přejeme hodně sil, stejně jako florbalovým oddílům, které meteorologická situace zasáhla. Níže najdete informace, jak můžete pomoci.

2 minuty

16.9.2024
Sestřihy

Obrovský skalp pro Kovaříka, prodloužení v Lípě a trápení Sparty. V extralize zářil Tatran

Start superligové sezony 2024/25 přinesl šestici víkendových zápasů, v nichž došlo na velká překvapení i vyrovnané bitvy. Jako první si BA Sokoli Pardubice poradili s Karlovými Vary, které porazili 6:3. Velký šok si pro diváky nachystali klokani z Bohemians, kteří ve výjezdním utkání skolili mistra z Tatranu rozdílem tří branek. Liberec nedal šanci nováčkovi z Kladna a Boleslav si díky povedené třetí třetině poradila s Chodovem. Vyrovnané utkání svedli florbalisté Lípy a FBC Ostravy, z něhož v prodloužení vzešel vítěz na domácí straně a Sparta měla co dělat s Královskými Vinohrady. V ČEZ Extralize došlo na tři utkání, v nichž si Střešovice vyšláply na Chodovačky, ostravské FBC rozdrtilo Olomouc v televizním utkání a Bohemka porazila Židenice.

1 minuta

15.9.2024
Souhrn

Znojmo předvedlo velký obrat! První triumf slaví také Gulls a Ústí

Už druhé kolo uzavřela 1. liga mužů. K Torpedu se na čelo neporažených celků přidali také Hradec Králové a Butchis, první bidy v sezoně naopak vybojovali Gullivers a po masivním obratu i Znojmo.

2 minuty

15.9.2024
Souhrn

Chodov srazil nešťastný moment, Lípa udolala Ostravu v prodloužení. Vinohrady málem obraly Spartu

Úvodní superligové kolo pokračovalo nedělními zápasy. Bolka uspěla v atraktivní bitvě s Chodovem, Česká Lípa v repríze posledního osmifinále zdolala Ostravu až v prodloužení. Vinohrady potrápily Spartu. Nehrálo se ve Vítkovicích, jejich klání s nováčkem z Brna bylo pro nepřízeň počasí odloženo.

3 minuty

15.9.2024
Souhrn

Tatran porazil vicemistryně, Bohemka zdolala Židenice. Ostrava zlomila Hanačky

Své první duely odehrála v této sezoně také ČEZ Extraliga a hned na úvod uspěl v atraktivním derby s Chodovem Tatran. Nejvyšší ženská soutěž nabídla o jedno klání méně. Duel Vítkovic s Bulldogs byl pro nepřízeň počasí odložen.

3 minuty

14.9.2024
Souhrn

Torpedo je na vítězné vlně! Hattrick nadělil Náchodu dvanáctku

První liga mužů odstartovala své druhé kolo, v němž Havířov vyzval Otrokovice a Náchod bojoval s Hattrickem.

1 minuta

14.9.2024
Souhrn

Bohemka obrala mistra o všechny body! Zářil Buršík i gólman Kovařík

Livesport Superliga rozehrála novou sezonu třemi zápasy prvního kola. Pardubice hostily Vary, Tatran Bohemku a Kladno čekal Liberec.

2 minuty

14.9.2024
Organizace

Společná setkání vytyčila směr pro posuzování herních situací v elitních ligách. Český florbal rozvíjí i práci s talentovanými rozhodčími

Před startem sezony 2024/2025 došlo ke dvěma setkáním, na kterých se potkali rozhodčí a delegáti společně s hráči, hráčkami a trenéry. Cílem vzájemné diskuze bylo pomoci lepšímu pochopení způsobu vnímání hry z pohledu jednotlivých aktérů a aktérek zápasů na elitní úrovni a vytyčení směru pro posuzování různých herních situací. Český florbal zároveň pracuje s nadějnými sudími v rámci programu pro talentované rozhodčí.