Třinec porazil Židenice! Rozhodly až samostatné nájezdy

Třinecké hráčky | foto: Český Florbal

V ženské nejvyšší soutěži se v neděli odehrálo jediné utkání mezi Třincem a Židenicemi. Po tomto zápase následoval extraligový výběr soupeřů pro semifinále.

FBC Intevo Třinec - K1 Florbal Židenice 3:2sn (0:1, 1:0, 1:1, 0:0)

Druhý play-down souboj Židenic a Třince byl velmi vyrovnaný a první branky se diváci dočkali až ve 12. minutě po nařízeném trestném střílení. Hosty tehdy do vedení poslala Viktorie Hrazdírová a Třinci trvalo dlouhých 23 minut než srovnal na 1:1. Židenice se v průběhu zápasu dostaly ještě jednou do vedení, domácí hráčky ale tři minuty před koncem základní hrací doby znovu srovnaly a za stavu 2:2 tak duel dospěl až do prodloužení. Ani to ale nerozhodlo o vítězi a vše tak rozsekly až samostatné nájezdy. V těch rozhodla třinecká Alina Zelena a Židenice tak poprvé v tomto play-down padly.

Branky: 35. Macigová, 57. Martynková, N Zelena - 12. Hrazdírová, 50. K. Jahodová. Rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka. Vyloučení: 0:1. Využití: 0:0. Diváci: 167. Zásahy brankářek: Simona Pytlíková 25 - Anna Kratochvílová 25. | MATCH CENTER