CE soutěž juniorů - CE liga

TV utkání 05. 12. 2022 BLA vs SKV

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

12. kolo

ČPP Aréna Ostrava

12. kolo
12. kolo
12. kolo
12. kolo
12. kolo
12. kolo
12. kolo
13. kolo
13. kolo

SC Dubina Ostrava

#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. PSN Tatran Střešovice TAT 11 10 1 0 0 32 80 34 46 V V V V V
2. ACEMA Sparta Praha UNYP SPA 11 8 0 0 3 24 86 53 33 V P V V P
3. Bulldogs Brno BUL 11 7 0 2 2 23 65 46 19 P V V V V
4. FAT PIPE FLORBAL CHODOV CHO 11 6 2 0 3 22 71 59 12 P V V V V
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice VIT 11 7 0 0 4 21 86 75 11 V V P P P
6. FbŠ Bohemians DDM Praha 7 BOH 12 6 1 0 5 20 97 89 8 P P P V V
7. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava OST 11 5 0 0 6 15 62 80 -18 P V P P V
8. BLACK ANGELS YONEX BLA 11 3 1 1 6 12 63 72 -9 V P P P V
9. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL 11 2 2 0 7 10 42 62 -20 V V P V P
10. Panthers Praha PAN 13 3 0 1 9 10 69 102 -33 V V P P V
11. Předvýběr.CZ Florbal MB MLB 11 2 0 3 6 9 59 72 -13 P P P P P
12. Kanonýři Kladno KAN 12 1 1 1 9 6 51 87 -36 P V P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. Bulldogs Brno BUL 6 5 0 0 1 15 39 23 16 V V V P V
2. PSN Tatran Střešovice TAT 4 4 0 0 0 12 38 12 26 V V V V
3. ACEMA Sparta Praha UNYP SPA 5 4 0 0 1 12 40 24 16 V V P V V
4. 1. SC TEMPISH Vítkovice VIT 5 4 0 0 1 12 43 36 7 P V V V V
5. FAT PIPE FLORBAL CHODOV CHO 5 4 0 0 1 12 28 21 7 P V V V V
6. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava OST 4 3 0 0 1 9 31 26 5 V P V V
7. BLACK ANGELS YONEX BLA 7 1 1 1 4 6 33 46 -13 V P P P V
8. FbŠ Bohemians DDM Praha 7 BOH 5 1 1 0 3 5 29 41 -12 P P P V V
9. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL 7 1 1 0 5 5 25 41 -16 P V P P P
10. Kanonýři Kladno KAN 7 1 1 0 5 5 35 55 -20 V P V P P
11. Předvýběr.CZ Florbal MB MLB 6 0 0 3 3 3 30 45 -15 P P P P P
12. Panthers Praha PAN 7 1 0 0 6 3 34 56 -22 V P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. PSN Tatran Střešovice TAT 7 6 1 0 0 20 42 22 20 V V V V V
2. FbŠ Bohemians DDM Praha 7 BOH 7 5 0 0 2 15 68 48 20 V V P P V
3. ACEMA Sparta Praha UNYP SPA 6 4 0 0 2 12 46 29 17 V P P V V
4. FAT PIPE FLORBAL CHODOV CHO 6 2 2 0 2 10 43 38 5 V V P P V
5. 1. SC TEMPISH Vítkovice VIT 6 3 0 0 3 9 43 39 4 V V P P P
6. Bulldogs Brno BUL 5 2 0 2 1 8 26 23 3 P V V P P
7. Panthers Praha PAN 6 2 0 1 3 7 35 46 -11 V V P P P
8. BLACK ANGELS YONEX BLA 4 2 0 0 2 6 30 26 4 V V P P
9. Předvýběr.CZ Florbal MB MLB 5 2 0 0 3 6 29 27 2 P V V P P
10. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava OST 7 2 0 0 5 6 31 54 -23 P V P P V
11. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL 4 1 1 0 2 5 17 21 -4 V V P P
12. Kanonýři Kladno KAN 5 0 0 1 4 1 16 32 -16 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. PSN Tatran Střešovice TAT 4 4 0 0 0 12 34 13 21 V V V V V
2. Bulldogs Brno BUL 4 3 0 1 0 10 27 14 13 P V V V V
3. ACEMA Sparta Praha UNYP SPA 4 3 0 0 1 9 35 15 20 V P V V P
4. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers GUL 4 1 2 0 1 7 19 16 3 V V P V P
5. FAT PIPE FLORBAL CHODOV CHO 4 1 2 0 1 7 22 20 2 P V V V V
6. 1. SC TEMPISH Vítkovice VIT 4 2 0 0 2 6 26 25 1 V V P P P
7. Panthers Praha PAN 4 2 0 0 2 6 25 26 -1 V V P P V
8. Kanonýři Kladno KAN 4 1 0 0 3 3 16 23 -7 P V P P P
9. BLACK ANGELS YONEX BLA 4 0 1 1 2 3 20 28 -8 V P P P V
10. FbŠ Bohemians DDM Praha 7 BOH 4 1 0 0 3 3 24 35 -11 P P P V V
11. FBC ČPP Bystroň Group Ostrava OST 4 1 0 0 3 3 14 35 -21 P V P P V
12. Předvýběr.CZ Florbal MB MLB 4 0 0 2 2 2 18 31 -13 P P P P P

Kvalifikace

Posun
pavouka

Doleva
Doprava

skupiny

skupina A

Z

B

PSN Tatran Střešovice

6

18

FbC Plzeň

6

9

FBŠ SLAVIA Plzeň

6

6

FBC DOŠWICH MILEVSKO

6

3

skupina B

Z

B

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

6

18

Panthers Praha

6

12

FBC Štíři Č. Budějovice

6

6

SK Meťák České Budějovice

6

0

skupina C

Z

B

ACEMA Sparta Praha UNYP

4

12

Florbal Ústí

4

6

FD Teplice

4

0

skupina D

Z

B

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

6

17

Bulldogs Brno

6

10

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19

6

9

Zlín Lions

6

0

skupina E

Z

B

BLACK ANGELS YONEX

6

14

Kanonýři Kladno

6

11

Wizards DDM SO Praha 10

6

6

Florbal Chomutov

6

5

skupina F

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

6

17

SOKOLI Pardubice

6

11

Florbal Primátor Náchod

6

8

FbC Hradec Králové

6

0

skupina G

Z

B

1. SC TEMPISH Vítkovice

6

18

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6

9

Torpedo Havířov

6

9

FBS Olomouc

6

0

skupina H

Z

B

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

6

18

FBC Liberec

6

12

TJ Sokol Královské Vinohrady

6

6

FBC Česká Lípa

6

0

Lídři

Statistiky