CE soutěž juniorů - 1. liga skupina A

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo
10. kolo

SC SLUNETA Ústí n/L

11. kolo
11. kolo

Městská SH Teplice

11. kolo
11. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

11. kolo
11. kolo
11. kolo
11. kolo
13. kolo
13. kolo

SC SLUNETA Ústí n/L

12. kolo
12. kolo

Městská SH Chomutov

12. kolo
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Liberec LIB 8 7 0 0 1 21 97 39 58 V P V V V
2. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 8 7 0 0 1 21 95 49 46 V V V V V
3. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 7 5 0 0 2 15 70 47 23 P V V P V
4. FbC Plzeň FPL 8 5 0 0 3 15 61 55 6 V V P P V
5. Florbal Chomutov CHM 8 4 1 0 3 14 63 59 4 P P V P V
6. Florbal Ústí UNL 8 4 0 0 4 12 59 48 11 P V V V V
7. FBC Štíři Č. Budějovice STI 9 3 0 1 5 10 71 76 -5 V V P P P
8. FD Teplice TEP 7 2 0 1 4 7 44 61 -17 V P P P V
9. FBC Česká Lípa CLP 8 0 1 1 6 3 37 77 -40 P P P V P
10. SK Meťák České Budějovice MET 9 0 1 0 8 2 38 124 -86 P P V P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FbC Plzeň FPL 5 5 0 0 0 15 51 30 21 V V V V V
2. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 5 5 0 0 0 15 53 33 20 V V V V V
3. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 5 4 0 0 1 12 55 29 26 P V V V V
4. FBC Liberec LIB 3 3 0 0 0 9 43 13 30 V V V
5. FBC Štíři Č. Budějovice STI 4 3 0 0 1 9 33 25 8 V V P V
6. Florbal Chomutov CHM 4 2 1 0 1 8 29 22 7 P V V V
7. Florbal Ústí UNL 3 2 0 0 1 6 27 15 12 V V P
8. FBC Česká Lípa CLP 3 0 1 1 1 3 17 27 -10 P V P
9. FD Teplice TEP 3 1 0 0 2 3 15 25 -10 P P V
10. SK Meťák České Budějovice MET 5 0 0 0 5 0 26 67 -41 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Liberec LIB 5 4 0 0 1 12 54 26 28 V P V V V
2. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 3 2 0 0 1 6 42 16 26 V V P
3. Florbal Ústí UNL 5 2 0 0 3 6 32 33 -1 P V V P P
4. Florbal Chomutov CHM 4 2 0 0 2 6 34 37 -3 P P V V
5. FD Teplice TEP 4 1 0 1 2 4 29 36 -7 V P P P
6. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 2 1 0 0 1 3 15 18 -3 V P
7. SK Meťák České Budějovice MET 4 0 1 0 3 2 12 57 -45 V P P P
8. FBC Štíři Č. Budějovice STI 5 0 0 1 4 1 38 51 -13 P P P P P
9. FbC Plzeň FPL 3 0 0 0 3 0 10 25 -15 P P P
10. FBC Česká Lípa CLP 5 0 0 0 5 0 20 50 -30 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 4 4 0 0 0 12 53 26 27 V V V V V
2. FBC Liberec LIB 4 3 0 0 1 9 54 22 32 V P V V V
3. Florbal Ústí UNL 4 3 0 0 1 9 37 21 16 P V V V V
4. FBC Štíři Č. Budějovice STI 4 2 0 1 1 7 31 31 0 V V P P P
5. FbC Plzeň FPL 4 2 0 0 2 6 26 26 0 V V P P V
6. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 4 2 0 0 2 6 31 32 -1 P V V P V
7. Florbal Chomutov CHM 4 1 0 0 3 3 26 30 -4 P P V P V
8. FD Teplice TEP 4 1 0 0 3 3 23 35 -12 V P P P V
9. FBC Česká Lípa CLP 4 0 1 1 2 3 20 33 -13 P P P V P
10. SK Meťák České Budějovice MET 4 0 1 0 3 2 16 48 -32 P P V P P

Kvalifikace

Posun
pavouka

Doleva
Doprava

skupiny

skupina A

Z

B

PSN Tatran Střešovice

6

18

FbC Plzeň

6

9

FBŠ SLAVIA Plzeň

6

6

FBC DOŠWICH MILEVSKO

6

3

skupina B

Z

B

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

6

18

Panthers Praha

6

12

FBC Štíři Č. Budějovice

6

6

SK Meťák České Budějovice

6

0

skupina C

Z

B

ACEMA Sparta Praha UNYP

4

12

Florbal Ústí

4

6

FD Teplice

4

0

skupina D

Z

B

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

6

17

Bulldogs Brno

6

10

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19

6

9

Zlín Lions

6

0

skupina E

Z

B

BLACK ANGELS YONEX

6

14

Kanonýři Kladno

6

11

Wizards DDM SO Praha 10

6

6

Florbal Chomutov

6

5

skupina F

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

6

17

SOKOLI Pardubice

6

11

Florbal Primátor Náchod

6

8

FbC Hradec Králové

6

0

skupina G

Z

B

1. SC TEMPISH Vítkovice

6

18

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6

9

Torpedo Havířov

6

9

FBS Olomouc

6

0

skupina H

Z

B

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

6

18

FBC Liberec

6

12

TJ Sokol Královské Vinohrady

6

6

FBC Česká Lípa

6

0

Lídři

Statistiky