CE soutěž juniorů - 1. liga skupina A

TV utkání 12. 12. 2022 CHO vs TAT

Starý web je nadále v provozu na adrese old.ceskyflorbal.cz. Přehled novinek a časté otázky k novému webu najdete ZDE.

Aktuální zápasy

14. kolo
14. kolo
13. kolo

SH České Budějovice

13. kolo
13. kolo
13. kolo

SH Týn nad Vltavou

13. kolo
13. kolo

SH ZŠ Dobiášova Liberec

14. kolo

SH České Budějovice

14. kolo
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Liberec LIB 10 9 0 0 1 27 117 50 67 V V V P V
2. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 11 9 0 0 2 27 117 68 49 V P V V V
3. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 10 8 0 0 2 24 98 59 39 V V V P V
4. Florbal Chomutov CHM 12 6 1 0 5 20 88 90 -2 V P V P P
5. Florbal Ústí UNL 12 6 0 0 6 18 84 74 10 P V P V P
6. FbC Plzeň FPL 11 5 0 0 6 15 81 81 0 P P P V V
7. FBC Štíři Č. Budějovice STI 11 4 0 1 6 13 82 89 -7 P V V V P
8. FD Teplice TEP 10 3 0 1 6 10 64 89 -25 P V P V P
9. FBC Česká Lípa CLP 11 1 1 1 8 6 60 103 -43 V P P P P
10. SK Meťák České Budějovice MET 10 0 1 0 9 2 43 131 -88 P P P V P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 6 6 0 0 0 18 63 40 23 V V V V V
2. FBC Liberec LIB 5 5 0 0 0 15 63 24 39 V V V V V
3. FbC Plzeň FPL 5 5 0 0 0 15 51 30 21 V V V V V
4. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 5 4 0 0 1 12 55 29 26 P V V V V
5. Florbal Ústí UNL 6 4 0 0 2 12 47 33 14 V P V V V
6. FBC Štíři Č. Budějovice STI 6 4 0 0 2 12 44 38 6 P V V V P
7. Florbal Chomutov CHM 5 3 1 0 1 11 37 27 10 V P V V V
8. FBC Česká Lípa CLP 6 1 1 1 3 6 40 53 -13 V P P P V
9. FD Teplice TEP 5 2 0 0 3 6 25 42 -17 V P P P V
10. SK Meťák České Budějovice MET 5 0 0 0 5 0 26 67 -41 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Liberec LIB 5 4 0 0 1 12 54 26 28 V P V V V
2. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 5 4 0 0 1 12 43 30 13 V V V V P
3. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 5 3 0 0 2 9 54 28 26 P V V V P
4. Florbal Chomutov CHM 7 3 0 0 4 9 51 63 -12 P V P P P
5. Florbal Ústí UNL 6 2 0 0 4 6 37 41 -4 P P V V P
6. FD Teplice TEP 5 1 0 1 3 4 39 47 -8 P V P P P
7. SK Meťák České Budějovice MET 5 0 1 0 4 2 17 64 -47 P V P P P
8. FBC Štíři Č. Budějovice STI 5 0 0 1 4 1 38 51 -13 P P P P P
9. FbC Plzeň FPL 6 0 0 0 6 0 30 51 -21 P P P P P
10. FBC Česká Lípa CLP 5 0 0 0 5 0 20 50 -30 P P P P P
#   Tým Z V VP PP P B BV BO BR Aktuální forma
1. FBC Liberec LIB 4 3 0 0 1 9 40 27 13 V V V P V
2. FBŠ SLAVIA Plzeň SLP 4 3 0 0 1 9 32 24 8 V V V P V
3. FBC DOŠWICH MILEVSKO DSW 4 3 0 0 1 9 34 27 7 V P V V V
4. FBC Štíři Č. Budějovice STI 4 3 0 0 1 9 29 23 6 P V V V P
5. Florbal Ústí UNL 4 2 0 0 2 6 25 26 -1 P V P V P
6. FD Teplice TEP 4 2 0 0 2 6 31 33 -2 P V P V P
7. Florbal Chomutov CHM 4 2 0 0 2 6 25 31 -6 V P V P P
8. FbC Plzeň FPL 4 1 0 0 3 3 27 30 -3 P P P V V
9. FBC Česká Lípa CLP 4 1 0 0 3 3 27 33 -6 V P P P P
10. SK Meťák České Budějovice MET 4 0 1 0 3 2 20 33 -13 P P P V P

Kvalifikace

Posun
pavouka

Doleva
Doprava

skupiny

skupina A

Z

B

PSN Tatran Střešovice

6

18

FbC Plzeň

6

9

FBŠ SLAVIA Plzeň

6

6

FBC DOŠWICH MILEVSKO

6

3

skupina B

Z

B

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

6

18

Panthers Praha

6

12

FBC Štíři Č. Budějovice

6

6

SK Meťák České Budějovice

6

0

skupina C

Z

B

ACEMA Sparta Praha UNYP

4

12

Florbal Ústí

4

6

FD Teplice

4

0

skupina D

Z

B

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

6

17

Bulldogs Brno

6

10

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19

6

9

Zlín Lions

6

0

skupina E

Z

B

BLACK ANGELS YONEX

6

14

Kanonýři Kladno

6

11

Wizards DDM SO Praha 10

6

6

Florbal Chomutov

6

5

skupina F

Z

B

Předvýběr.CZ Florbal MB

6

17

SOKOLI Pardubice

6

11

Florbal Primátor Náchod

6

8

FbC Hradec Králové

6

0

skupina G

Z

B

1. SC TEMPISH Vítkovice

6

18

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava

6

9

Torpedo Havířov

6

9

FBS Olomouc

6

0

skupina H

Z

B

FbŠ Bohemians DDM Praha 7

6

18

FBC Liberec

6

12

TJ Sokol Královské Vinohrady

6

6

FBC Česká Lípa

6

0

Lídři

Statistiky