Žádné další zápasy

Zprávy

Tatran ovládl Ostravu a obhájil dorostenecký titul

15. 4. 20181. liga dorostenců
Nejvyšší soutěž dorostenců zná pro letošní ročník svého vítěze. Titul se podařilo obhájit Tatranu Střešovice, který ve finále porazil florbalisty Ústí. Bronzové medaile vůbec poprvé mezi dorostenci získali hráči Mladé... více

Black Angels jsou ve finále, Bohemians odvrátili vyřazení

1. 4. 2018KB liga juniorů
Semifinále KB ligy juniorů nabídlo dramatické bitvy a zná již prvního postupujícího do boje o zlaté medaile. Tím se stali Black Angels, kteří rozhodli čtvrtý zápas s Chodovem půl minuty před koncem. Svůj první mečbol... více

Mladý žolík rozhodl o záchraně Střešovic

26. 3. 2018Extraliga žen
Dramatická série se vším všudy je u konce. Až sedmé rozhodující utkání prvního kola play-down Extraligy žen mezi Střešovicemi a Židenicemi muselo určit, který tým si zajistí příslušnost pro ženskou nejvyšší florbalovou... více

Neuvěřitelný obrat! Tatran přežil klinickou smrt v Brně

23. 3. 2018Extraliga žen
Série play-down pokračuje! Florbalistky Židenic byly dvě minuty od záchrany v Extralize žen. Místo toho však přišly dvě slepené branky Tatranu. Rozhodnout tak musí sedmé utkání. více

Tatran zažil déjà vu a opět nezvládl klíčový zápas

20. 3. 2018Extraliga žen
Dobře rozjetá série se jim rázem vzdaluje. Florbalistky střešovického Tatranu nezvládly v domácím prostředí pátý zápas prvního kola play-down Extraligy žen a prohrály se Židenicemi 2:5. O klíčové trefy hostů se... více