DatumKoloDomácí Hosté Skóre
Žádné další zápasy

Hattrick definitivně zdolal Svitavy, Litvínov má mečbol

10. 4. 20181. liga mužů
V úterním pátém utkání mezi Hattrickem a Svitavami se rozhodlo o sestupujícím do Národní ligy, kterým se staly Svitavy, Brno jde do baráže. Ve druhé sérii stále platí, že je rozhodující domácí prostředí. Litvínov udolal... více

Havířov srovnal finále, Svitavy jsou krok od pádu

8. 4. 20181. liga mužů
Pegres i ve druhém utkání vstřelil tři branky, tentokrát mu stačily k vítězství, když v závěru udržel těsné vedení nad Královskými Vinohrady. Oba duely 2. kola play down skončily až po prodloužení, Brno si výhrou... více

Do finále vstoupily lépe Vinohrady, vyhrály také Hattrick a Chomutov

7. 4. 20181. liga mužů
V sobotu odstartovalo finále 1. ligy mužů a vítězně do něj vstoupily Královské Vinohrady, které Havířov ani jednou nepustily do vedení a rozhodly ve třetí třetině. Série 2. kola play down mají po třetích zápasech shodný... více

Pegres proti Vinohradům – startuje finále 1. ligy!

6. 4. 20181. liga mužů
1. liga mužů se pomalu blíží ke konci, v sobotu začně finálová série, jejíž první dva duely se odehrají na hřišti Pegresu Havířov, který bude hostit Královské Vinohrady. Pokračovat bude také 2. kolo play down, za stavu... více

Litvínov zvítězil i podruhé, Svitavy srovnaly stav série

1. 4. 20181. liga mužů
V neděli pokračovalo 2. kolo play down 1. ligy mužů druhými zápasy. Litvínov opět nastřílel dvouciferný počet branek do sítě Chomutova, nejvíce se mu povedla první třetina, a vede tak 2-0. Hattrick sice po první i druhé... více