U Kasáren 1381, Mladá Boleslav, 29301
ajax-spinner

Ostrava vyhrála v nájezdech, přestřelka pro Chodov

14. 11. 2021Livesport Superliga
Odstartovala druhá polovina základní části Livesport Superligy. Chodov si poradil s Otrokovicemi v souboji, který nabídl sedmnáct branek. Velmi vyrovnaný duel se Spartou zvládla v nájezdech Ostrava, pátou výhru v řadě... více

Chodov obrátil pohár s Boleslaví, Liberec vyřadil Lípu

9. 11. 2021Pohár Českého florbalu
Pohár Českého florbalu má další účastníky čtvrtfinále. Postup si zajistili florbalisté Chodova, kteří mocnou otočkou vyřadili Mladou Boleslav. Severočeský souboj pak zvládl Liberec, jenž zakulatil počet tref na desítku. více

Gólová oslava? Na hvězdu se nechystám, směje se Němeček

6. 11. 2021Livesport Superliga
V klíčovém momentu proměnil přesilovku a nasměroval Tatran za výhrou. Ondřej Němeček dostal florbalisty Střešovic do vedení 2:1 nad Mladou Boleslaví a má podíl na tom, že Pražané vévodí Livesport Superlize už o pět... více

Tatran zůstává na čele, Lípa uspěla v prodloužení

Dvěma zápasy pokračovala Livesport Superliga v sobotním programu. Do České Lípy přijely Pardubice, které mohly zvýraznit náskok na spodek tabulky. Utkání však šlo do prodloužení, kdy rozhodl pro domácí Tomáš Novák.... více

Pardubice překvapily favorita, Tatran zůstal v čele

22. 10. 2021Livesport Superliga
Překvapivý výsledek vybojovali florbalisté Pardubic. Východočeši uhájili náskok nad favoritem FBC Ostrava hlavně díky vydařené první třetině. Z pražského derby o přední příčky vyšel vítězně dosavadní lídr Tatran. více