DatumKoloDomácí Hosté Skóre
Žádné další zápasy

Tatran vydřel mečbol v prodloužení, Sokoli vedou v play-down

26. 3. 2022Livesport Superliga
Na hřišti soupeře se přiblížil postupu do superfinále Tatran Střešovice. Ve Vítkovicích získal mečbol za úspěch v prodloužení, o němž rozhodl David Šimek. Duel druhého semifinále zvládla Boleslav nad Spartou, nechyběla... více

Semifinálový mečbol má Ostrava, Bulldogs vyhrály

26. 3. 2022Extraliga žen
Po dvou venkovních výhrách přidalo FBC Ostrava další úspěch, tentokrát doma. Nad Vítkovicemi zvítězily 9:4, což znamená mečbol. Druhé semifinále snížil Chodov proti Tatranu, blíže udržení aktuálně jsou Bulldogs Brno. více

Boleslav zvládla prodloužení, vítězí i Tatran

19. 3. 2022Livesport Superliga
První duel semifinále Livesport Superligy zvládl Tatran nad Vítkovicemi. Stalo se tak hlavně díky vydařené druhé třetině i zbytku zápasu. Až v prodloužení urvala první bod ve svůj prospěch Boleslav, celkem přesvědčivým... více

Ostrava i Tatran začaly semifinále lépe, uspěly Židenice

19. 3. 2022Extraliga žen
Play-off florbalové Extraligy žen zamířilo do další fáze. V semifinále bere první vítězství Ostrava, která v derby udržela náskok před Vítkovicemi. Stejně tak uspěl i Tatran na domácí půdě Chodova. Sérii o záchranu... více