BULLDOGS SE ZACHRAŇUJÍ! BLACK ANGELS ZŮSTANOU V PRVNÍ LIZE

17. 4. 2022

Extraliga žen bude také v ročníku 2022/2023 hostit brněnský tým, v extraligové baráži se totiž po jasném vítězství 3:0 na zápasy nad Black Angels udržely Bulldočky. Jejich pražský soupeř naopak zůstane v 1. lize žen.

BLACK ANGELS - Bulldogs Brno 3:5 (0:3, 1:1, 2:1)

Zdálo se to jako další jednoznačná záležitost, Bulldogs Brno totiž nad Black Angels již po první třetině vedly 3:0. Jejich soupeř se ale nedal a v 56. minutě snižoval až na kontaktních 3:4 ze svého pohledu. Ani to ale na první výhru v sérii nestačilo, neboť brněnský kádr pojistil svůj třetí a poslední triumf v baráži gólem do prázdné branky a také pro další sezonu tak zůstává mezi elitou ženského florbalu.

Branky: 38. Vinklerová, 45. Košťálová, 56. Nová - 2. Žáková, 3. Pešková, 7. Žáková, 33. Bolfová, 60. Stará. Rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:2. Zásahy brankářek: Natálie Churáčková 28 - Jana Prátová 22. Konečný stav série: 0:3. | ONLINE | VIDEO