Duel mezi Bulldogs a Třincem rozhodlo až prodloužení!

Brněnské Bulldogs při nástupu na zápas | foto: Bulldogs Brno

Extraliga žen měla v sobotu v plánu jediný duel, který svedly florbalistky Bulldogs Brno a Třince.

Bulldogs Brno - FBC Intevo Třinec 3:2p (1:2, 1:0, 0:0, 1:0)

Třinec se do zápasu s brněnskými Bulldočkami vrhl s velkou vervou a již po minutě a devatenácti vteřinách se ujal vedení po brance Kláry Portešové. Na 1:1 následně srovnaly brněnské sestry Brucháčkové, Třinec se ale ještě v první periodě vrátil do vedoucí pozice trefou Adély Šibrové. Zbytek zápasu pak byl velmi vyrovnaný a nerozhodný stav 2:2 trval až do závěrečného hvizdu, čímž se utkání přesunulo do prodloužení. V něm se nakonec zadařilo domácím, které v 65. minutě rozhodly vítěznou brankou Liliany Bolfové. Třinec ale i přesto ukořistil první bod ve své premiérové extraligové sezoně.

Branky: 6. Brucháčková, 30. Machálková, 65. Bolfová - 2. Portešová, 18. Šibrová. Rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová. Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. Diváci: 89. Zásahy brankářek: Karolína Krištofová 15 - Simona Pytlíková 28. | MATCH CENTER | OHLASY