• 59 58:45
    17:6
    (Navrátil)

Šílená přestřelka pro Bohemku, uspěl i Tatran a Vítkovice

Gólová oslava FbŠ Bohemians proti Pardubicím ve čtvrtém kole Livesport Superligy | foto: FbŠ Bohemians

Ani na čtvrtý pokus se Pardubicím nepodařilo vyhrát. Ve čtvrtém kole Livesport Superligy podlehly v bláznivé přestřelce Bohemians, kteří rozhodli sedmi góly v poslední části. Debakly následně rozdávaly týmy Tatranu a Vítkovic.

FbŠ Bohemians - SOKOLI Pardubice 13:9 (3:1, 3:5, 6:2)

Po vydařené první třetině Bohemians se zdálo, že domácí tým bude pokračovat podobným stylem také po pauze. Nicméně Sokoli měli perfektní vstup do prostřední fáze a otočili třemi slepenými góly. Skóre se však neustále měnilo, což znamenalo remízu po čtyřiceti minutách.

Šílená přestřelka vyústila deseti góly v závěrečné části, kdy Bohemians určili konečný výsledek na 13:9 ve svůj prospěch. Brankou a čtyřmi asistencemi zazářil Filip Forman, třikrát potom mířil do sítě Martin Kisugite. Zato Sokolům nestačili ani dva střelci hattricku Ivo Teichman (4+1) a Adam Šmíd (3+1).

Branky: 1. Buršík, 12. Malič, 20. Forman, 28. Kisugite, 30. Veleba, 38. Kisugite, 44. Gajdoš, 50. Malič, 51. Kisugite, 54. Šebek, 57. Virga, 58. Petrák - 3. Teichman, 21. Teichman, 23. Šmíd, 24. Šmíd, 38. Teichman, 39. Kučera, 52. Teichman, 54. Šmíd, 59. Prix. Rozhodčí: Bališ - Varga. Vyloučení: 4:2. Využití: 2:0. Diváků: 173. Zásahy brankářů: Zavřel 18, Hyršl 5 - Denemark 28. ONLINE | OHLASY

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 19:4 (5:1, 8:1, 6:2)

Vítkovicím stačila necelá minuta hry, aby okamžitě získaly vedení. Zanedlouho sice Liberec vyrovnal, jenže to bylo naposledy, co platil nerozhodný stav. Domácí mančaft se totiž brzy rozstřílel a soupeře brutálně rozdrtil. Severočeši tak utrpěli porážku 4:19 a Vítkovice podruhé v sezoně slavily dvouciferný úspěch.

Branky: 1. Zubek, 10. Delong, 11. Sidunov, 17. Kaleta, 20. Fukala, 21. Delong, 22. Besta, 27. Kaleta, 28. M. Gattnar, 30. M. Gattnar, 30. Sidunov, 34. Delong, 38. Zubek, 42. Matejčík, 43. Palčinský, 48. Matejčík, 50. Matejčík, 55. R. Gattnar, 57. M. Gattnar - 5. Stránský, 37. Stránský, 43. Smutný, 56. Balatka. Rozhodčí: Both - Černín. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0. Diváků: 139. Zásahy brankářů: Souček 7 - Chlad 5, Műck 17. ONLINE | OHLASY

Tatran Střešovice - FB Hurrican Karlovy Vary 17:6 (5:1, 7:1, 5:4)

Favorizovaný Tatran neměl sebemenší potíže s Karlovými Vary. Pražané nastříleli sedmnáct branek, zatímco Hurrican pouze korigoval značné manko. Domácí hráči proto zůstávají v základní části stoprocentní a perou se o čelo tabulky. Úžasný individuální výkon předvedl Marek Beneš, který zaznamenal sedm asistencí a jeden gól. Střelecky potom vyčníval s pěti trefami Matěj Havlas.

Branky: 4. Havlas, 6. Kreysa, 9. Němeček, 13. Havlas, 14. Šindelář, 27. Kreysa, 28. Havlas, 28. Šimek, 29. Tlapák, 30. Hanák, 36. Havlas, 40. Šimek, 42. Šimek, 43. Piskáček, 49. Němeček, 55. Havlas, 58. Beneš - 15. Velc, 40. Klápa, 49. Velc, 55. Strachota, 58. Nicklas, 59. Strachota. Rozhodčí: Drápal - Pospíšil. Vyloučení: 0:2. Využití: 2:0. Diváků: 164. Zásahy brankářů: Kříž 13, Draslar 6 - Eckhardt 27, Váradi 11. ONLINE | OHLASY DOMÁCÍ | OHLASY HOSTÉ