SH Žirovnice

2. LIGA JUNIORŮ - SKUPINA 5 - 20. KOLO

Jan Barimov a Matěj Jonák
Florbal Jindřichův Hradec Florbal J. Hradec
8:7pn
1. FbK Tábor Tábor
4:1 - 2:3 - 1:3 UKONČENO
FJH
TAB
1
2
  • 2 01:07
    1:0
    Jonáš ŘÍPA
    (Šimek)
3
  • 3 02:02
    2:0
    Václav ŠALEK
    ()
9
  • 9 08:43
    3:0
    Daniel DANYI
    (Šimek)
11
  • 11 10:02
    4:0
    Ondřej DUCHOŇ
    (Danyi)
12
  • 12 11:21
    4:1
    Kryštof PAŠTĚKA
    (Bambula)
2
19
  • 19 18:18
    4:2
    Kryštof PAŠTĚKA
    ()
24
  • 24 23:15
    4:3
    Samuel KUBŮ
    (Janoušek)
  • 24 23:41
    4:4
    Bruno Jan PAZDERKA
    (Kobliha)
25
  • 25 24:16
    5:4
    Václav ŠALEK
    (Tichý)
30
  • 30 29:25
    6:4
    Daniel DANYI
    ()
3
35
  • 35 34:18
    6:5
    Bruno Jan PAZDERKA
    (Paštěka)
36
  • 36 35:32
    6:6
    Matěj JANOUŠEK
    (Kubů)
38
  • 38 37:07
    7:6
    Vítězslav ŠÁDEK
    (Danyi)
40
  • 40 39:13
    7:7
    Bruno Jan PAZDERKA
    (Kubů)
P
1
  • 1 00
  • 1 00
  • 1 00
  • 1 00
  • 1 00
  • 1 00
N

0

0

0.

série

Zápas

  1. třetina tř. 2. třetina tř. 3. třetina tř. prodloužení nájezdy celkem
FJH 4 2 1 0 1/3 8
TAB 1 3 3 0 0/3 7
Srovnání
Florbal J. Hradec FJH
Tábor TAB
7 Góly 7
0 Vyloučení 0
0 Trestné minuty 0
0.00 % úspěšnost přesilovek 0.00
0.00 % úspěšnost oslabení 0.00
Vývoj rozdílu branek
7.5‘ 15‘ 22.5‘ 30‘ 37.5‘ 45‘
6 5 4 3 2 1 0 1 2 3 4 5 6

Góly a asistence

1:0

01:07 2'

Jonáš Řípa

(Jakub Šimek)

2:0

02:02 3'

Václav Šalek

3:0

08:43 9'

Daniel Danyi

(Jakub Šimek)

4:0

10:02 11'

Ondřej Duchoň

(Daniel Danyi)

4:1

11:21 12'

Kryštof Paštěka

(Lukáš Bambula)

4:2

18:18 19'

Kryštof Paštěka

4:3

23:15 24'

Samuel Kubů

(Matěj Janoušek)

4:4

23:41 24'

Bruno Jan Pazderka

(Jan Kobliha)

5:4

24:16 25'

Václav Šalek

(Vojtěch Tichý)

6:4

29:25 30'

Daniel Danyi

6:5

34:18 35'

Bruno Jan Pazderka

(Kryštof Paštěka)

6:6

35:32 36'

Matěj Janoušek

(Samuel Kubů)

7:6

37:07 38'

Vítězslav Šádek

(Daniel Danyi)

7:7

39:13 40'

Bruno Jan Pazderka

(Samuel Kubů)

Hráči

Odkazy a dokumenty