• 29 28:36
    10:3
    Jan FENCÍK

Prague Tigers D - FBC Vokovický Šavle 10:3
branky: 1. Jan Fencík, 7. Jakub Janda, 10. Tomáš Večeřa, 10. Vladimír Bradáč, 10. Ondřej Kulakowski, 11. Jan Fencík, 15. Tomáš Večeřa, 22. Roman Eder, 24. Jakub Janda, 29. Jan Fencík - 8. Petr Brychta, 12. Jakub Wurdák, 16. Jan Pernikář; rozhodčí: Ondřej Slabý - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 4; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Petr Šedina ?; po třetinách: 6:2, 3:1, 1:0
28:36 GÓL Prague Tigers D! 10:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #84 Jan Fencík, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (10:3)
25:38 Vyloučen hráč #55 Vítězslav Matěj družstva Prague Tigers D na 2 minuty za vysoká florbalka
23:03 GÓL Prague Tigers D! 9:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #55 Vítězslav Matěj (9:3)
21:03 GÓL Prague Tigers D! 8:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #78 Roman Eder, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (8:3)
19:11 Vyloučen hráč #13 Aleš Zahálka družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za hrubost
15:33 GÓL FBC Vokovický Šavle! 7:3
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #33 Jan Pernikář bez asistence (7:3)
14:22 GÓL Prague Tigers D! 7:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #89 Tomáš Večeřa, asistoval #27 Vladimír Bradáč (7:2)
11:33 GÓL FBC Vokovický Šavle! 6:2
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #6 Jakub Wurdák, asistoval #12 Martin Šustr (6:2)
10:51 GÓL Prague Tigers D! 6:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #84 Jan Fencík, asistoval #89 Tomáš Večeřa (6:1)
09:55 GÓL Prague Tigers D! 5:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #11 Ondřej Kulakowski, asistoval #84 Jan Fencík (5:1)
09:50 GÓL Prague Tigers D! 4:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #27 Vladimír Bradáč bez asistence (4:1)
09:01 GÓL Prague Tigers D! 3:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #89 Tomáš Večeřa bez asistence (3:1)
07:14 GÓL FBC Vokovický Šavle! 2:1
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #9 Petr Brychta, asistoval #28 Roman Gazárek (2:1)
06:15 GÓL Prague Tigers D! 2:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #27 Vladimír Bradáč (2:0)
02:23 Vyloučen hráč #9 Petr Brychta družstva FBC Vokovický Šavle na 2 minuty za bránění ve hře
00:26 GÓL Prague Tigers D! 1:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #84 Jan Fencík bez asistence (1:0)