8:1
    Jakub JANDA
    (Lamblová)

Prague Tigers D - FKMP Praha B 8:1
branky: 8. Tomáš Večeřa, 12. Vojtěch Zmrzlík, 18. Martina Lamblová, 19. Martin Tomek, 30. Vítězslav Matěj, 31. Martin Tomek, 31. Ondřej Kulakowski, 34. Jakub Janda - 9. Lukáš Burian; rozhodčí: Václav Paletář - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Tereza Langová ?; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:0
33:56 GÓL Prague Tigers D! 8:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #8 Martina Lamblová (8:1)
30:58 Vyloučen hráč #19 Jan Vrabec družstva FKMP Praha B na 2 minuty za hrubost
30:48 GÓL Prague Tigers D! 7:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #11 Ondřej Kulakowski, asistoval #10 Martin Tomek (7:1)
30:26 GÓL Prague Tigers D! 6:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek bez asistence (6:1)
30:08 Timeout FKMP Praha B
29:28 GÓL Prague Tigers D! 5:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (5:1)
24:53 Vyloučen hráč #31 Tomáš Vrabec družstva FKMP Praha B na 2 minuty za sekání
18:36 GÓL Prague Tigers D! 4:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (4:1)
17:58 GÓL Prague Tigers D! 3:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #69 Jakub Janda (3:1)
11:49 GÓL Prague Tigers D! 2:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #69 Jakub Janda (2:1)
08:11 GÓL FKMP Praha B! 1:1
Branku družstva FKMP Praha B vstřelil #2 Lukáš Burian, asistoval #19 Jan Vrabec (1:1)
07:00 GÓL Prague Tigers D! 1:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #89 Tomáš Večeřa, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (1:0)