4
  • 36 35:11

trest do konce utkání

FBC Vokovický Šavle - Prague Tigers D 9:8
branky: 6. Miroslav Klicman, 7. Miroslav Klicman, 11. Miroslav Klicman, 13. Miroslav Klicman, 17. Petr Šavrda, 20. Miroslav Klicman, 21. Miroslav Klicman, 21. Libor Koďousek, 35. Petr Šavrda - 6. Martina Lamblová, 8. Teodor Bodlák, 10. Martina Lamblová, 11. Jakub Trmota, 20. Jakub Janda, 22. Jakub Trmota, 26. Teodor Bodlák, 34. Vítězslav Matěj; rozhodčí: Michal Kolář - David Kolář; vyloučení: 0:4 + Tomáš Večeřa 4 + TDKU; využití: 2:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Marek Čipera ? - Filip Xavier Skála ?; po třetinách: 3:4, 5:2, 1:2
35:11 Vyloučen hráč #89 Tomáš Večeřa družstva Prague Tigers D do konce utkání
35:11 Vyloučen hráč #89 Tomáš Večeřa družstva Prague Tigers D na 2+2 minuty za nesportovní chování
34:13 GÓL FBC Vokovický Šavle! 9:8
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #14 Petr Šavrda, asistoval #10 Lukáš Lhotský (9:8)
33:15 GÓL Prague Tigers D! 8:8
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #50 Vítězslav Matěj, asistoval #78 Roman Eder (8:8)
32:53 Vyloučen hráč #41 Teodor Bodlák družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
30:54 Vyloučen hráč #89 Tomáš Večeřa družstva Prague Tigers D na 2 minuty za bránění ve hře
25:28 GÓL Prague Tigers D! 8:7
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #41 Teodor Bodlák, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (8:7)
21:51 GÓL Prague Tigers D! 8:6
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Jakub Trmota, asistoval #8 Martina Lamblová (8:6)
20:20 GÓL FBC Vokovický Šavle! 8:5
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #5 Libor Koďousek, asistoval #31 Jakub Plecitý (8:5)
20:05 GÓL FBC Vokovický Šavle! 7:5
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Miroslav Klicman, asistoval #5 Libor Koďousek (7:5)
19:51 GÓL FBC Vokovický Šavle! 6:5
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Miroslav Klicman, asistoval #13 Aleš Zahálka (6:5)
19:21 GÓL Prague Tigers D! 5:5
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (5:5)
16:53 GÓL FBC Vokovický Šavle! 5:4
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #14 Petr Šavrda, asistoval #2 Miroslav Klicman (5:4)
15:48 Vyloučen hráč #78 Roman Eder družstva Prague Tigers D na 2 minuty za hrubost
12:42 Vyloučen hráč #55 Jakub Trmota družstva Prague Tigers D na 2 minuty za nesportovní chování
12:40 GÓL FBC Vokovický Šavle! 4:4
10:36 GÓL FBC Vokovický Šavle! 3:4
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Miroslav Klicman, asistoval #31 Jakub Plecitý (3:4)
10:08 GÓL Prague Tigers D! 2:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Jakub Trmota, asistoval #41 Teodor Bodlák (2:4)
09:03 GÓL Prague Tigers D! 2:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #41 Teodor Bodlák (2:3)
07:22 GÓL Prague Tigers D! 2:2
06:27 GÓL FBC Vokovický Šavle! 2:1
Branku družstva FBC Vokovický Šavle vstřelil #2 Miroslav Klicman, asistoval #28 Roman Gazárek (2:1)
05:58 GÓL Prague Tigers D! 1:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #55 Jakub Trmota (1:1)
05:20 GÓL FBC Vokovický Šavle! 1:0