(Nekut)
  • 36 35:27
    4

Las Plantas Original B - FBK VŠSK PaedF UK Praha 6:3
branky: 3. Luboš Procházka, 4. Luboš Procházka, 19. Štěpán Nekut, 24. Jiří Ullmann, 30. Martin Dlouhý, 36. Jiří Ullmann - 8. Tomáš Jelínek, 18. Tomáš Jelínek, 19. Petr Kantulák; rozhodčí: Tomáš Grigar - Filip Bollardt; vyloučení: 3 + Jan Steinic 4 + TDKU + Jiří Ullmann 4:1; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Steinic ? - Jana Taušová ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:0
35:27 Vyloučen hráč #22 Jiří Ullmann družstva Las Plantas Original B na 2+2 minuty za sekání
35:27 Ulmi vstřelil branku a ihned při další příležitosti se vrátil k pořadetelům na trestnou.
35:18 GÓL Las Plantas Original B! 6:3
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #77 Štěpán Nekut (6:3)
35:18 Hřebíček do pověstné rakve. Plantážníci v oslabení zasadili Pegogům smrtelnou ránu.
34:54 Domácího jsou z nejhoršího venku a jsou již ve 4. Tohle se Pedagogům nepovedlo.
34:12 Plantážníci i ve 3 hráčích na hřišti zkušeně kontrolují hru.
32:51 Vyloučen hráč #15 Jan Steinic družstva Las Plantas Original B do konce utkání
32:51 Vyloučen hráč #15 Jan Steinic družstva Las Plantas Original B na 2+2 minuty za nesportovní chování
32:51 Sabotáž hry. Jan Steinic se bohužel vrátil na do hry dřív, než mohl a poslal Plantážníky na další 4 minuty do solabení. Máme v závěru zápasu torchu divočinu.
31:58 Vyloučen hráč #22 Jiří Ullmann družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
31:58 Další dvojka Plantážníků. Pořadatelům dochází sedačky na trestné.
31:11 Vyloučen hráč #97 David Superata družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za nesportovní chování
31:11 Vyzloceni za 3000 Kc. Doslo k rozstipnuti hole domaciho hrace, kterz byl navrch vyloucen na 2 minutz. Ceka nas presilovka 5 na 3.
30:45 Vyloučen hráč #15 Jan Steinic družstva Las Plantas Original B na 2 minuty za sekání
30:45 Drevorubecka vloyka, dvojka pro domaci a emoce zacinaji planout.
29:39 GÓL Las Plantas Original B! 5:3
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #87 Martin Dlouhý, asistoval #71 Luboš Procházka (5:3)
29:20 Tic-tac-toe akce na jeden dotek a jen o kus minuta branka Pedgogu.
23:21 GÓL Las Plantas Original B! 4:3
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #22 Jiří Ullmann, asistoval #71 Luboš Procházka (4:3)
22:15 Vyloučen hráč #13 Tomáš Jelínek družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha na 2 minuty za blokování florbalky
19:58 ​A mohlo být pro domácí i hůř. Ti nyní viditelně šlapou vodu.
18:47 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 3:3
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #24 Petr Kantulák, asistoval #8 Tomáš Jeřábek (3:3)
18:47 Bohorovnost domácích směrem dozadu je veliká. Únik nyní dokonce 2-0 skončil vymícháním brankáře do prázdné branky. Sázkovky opět mění kurzy!
18:12 GÓL Las Plantas Original B! 3:2
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #77 Štěpán Nekut, asistoval #18 Petr Herman (3:2)
18:12 Plantážníci se vrácí do vedení. Nechytatelno střelou pod víko nedali brankářce hostí žádnou šanci k zákroku.
17:12 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 2:2
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #13 Tomáš Jelínek, asistoval #8 Tomáš Jeřábek (2:2)
17:12 Nádherná situace na obou stranách. Přečíslení 2-1 v podání Pedagogů vedlo ve užasný zákrok matadora v brance domácích. Na dorážku byl již bohužel krátký a tak začínáme od nuly.
13:26 Dmácí opět rozbrali Pegagogy a střela do prázdné skončila na břevně. Následovala vysoká hůl a důrazné vysvětlování si situaci v táboře hostí s použitím lehce peprnějších slovíček.
11:59 První uťukávací třetina je za námi. Plantážnící mají zatím navrch co se skóre týče. Uvidíme s čím se týmy vrátí na hřiště.
09:20 Hra plyne v prázdninovém tempu. Pohodu nenarušil ani zvon nedalekého kostela oznamující 14 hodinu.
07:41 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 2:1
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #13 Tomáš Jelínek bez asistence (2:1)
07:41 Pedagogové se nevzdávají a 4 minuty před přestávkou snižují profesorsky sehranou individuální akcí.
03:23 GÓL Las Plantas Original B! 2:0
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #71 Luboš Procházka, asistoval #87 Martin Dlouhý (2:0)
03:23 Železo se musí kout dokud je žhavé. V dalším střídání přichází druhý úder. Spektakulární akce zakončena do prázdné branky. 7 dětí, 2 přítelkyně a dva další diváci bouří!
02:50 GÓL Las Plantas Original B! 1:0
Branku družstva Las Plantas Original B vstřelil #71 Luboš Procházka, asistoval #34 Radek Fabián (1:0)
02:50 A je to tady. Z nenápadné akce se ujímá domácí celek vedení.
00:01 Plantážnící versus Pedagogové. Na hostujícím celku se projevili jarní prázdniny části Prahy a tak nastupují pouze v 7 hráčích do pole. Uvidíme, zda se jim tím podaří soupeře zaskočit.