3:11
    Martina LAMBLOVÁ
    (Zmrzlík)

FBC Rakovník B - Prague Tigers D 3:11
branky: 12. Martin Spielberger, 15. Petr Ježek, 25. Michal Petrů - 1. Martin Tomek, 15. Jakub Janda, 15. Vojtěch Zmrzlík, 19. Roman Eder, 23. Jakub Janda, 23. Vojtěch Zmrzlík, 24. Martin Tomek, 31. Jakub Janda, 34. Vítězslav Matěj, 35. Vladimír Bradáč, 36. Martina Lamblová; rozhodčí: Albert Roučka - Matouš Čistecký; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Martin Vyskočil ?, Ondřej Jelínek ? - Filip Xavier Skála ?; po třetinách: 1:1, 1:6, 1:4
35:02 GÓL Prague Tigers D! 3:11
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #8 Martina Lamblová, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (3:11)
34:27 GÓL Prague Tigers D! 3:10
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #27 Vladimír Bradáč, asistoval #84 Jan Fencík (3:10)
33:45 GÓL Prague Tigers D! 3:9
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #23 Tomáš Pytl (3:9)
32:43 Vyloučen hráč #37 Michal Petrů družstva FBC Rakovník B na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:09 GÓL Prague Tigers D! 3:8
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (3:8)
24:47 GÓL FBC Rakovník B! 3:7
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #37 Michal Petrů, asistoval #75 Jan Macák (3:7)
24:00 Střídání brankáře. Nový brankář #69 Ondřej Jelínek družstva FBC Rakovník B
23:56 GÓL Prague Tigers D! 2:7
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (2:7)
22:56 GÓL Prague Tigers D! 2:6
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #12 Vojtěch Zmrzlík, asistoval #55 Vítězslav Matěj (2:6)
22:49 GÓL Prague Tigers D! 2:5
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (2:5)
18:17 GÓL Prague Tigers D! 2:4
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #78 Roman Eder, asistoval #55 Vítězslav Matěj (2:4)
14:50 GÓL Prague Tigers D! 2:3
14:41 GÓL FBC Rakovník B! 2:2
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #72 Petr Ježek, asistoval #64 Martin Spielberger (2:2)
14:20 GÓL Prague Tigers D! 1:2
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #69 Jakub Janda, asistoval #23 Tomáš Pytl (1:2)
11:59 GÓL FBC Rakovník B! 1:1
Branku družstva FBC Rakovník B vstřelil #64 Martin Spielberger bez asistence (1:1)
03:12 Vyloučen hráč #84 Jan Fencík družstva Prague Tigers D na 2 minuty za sekání
00:50 GÓL Prague Tigers D! 0:1
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #12 Vojtěch Zmrzlík (0:1)