6:3
    Vítězslav MATĚJ
    (Lamblová)

Prague Tigers D - FBK VŠSK PaedF UK Praha 6:3
branky: 2. Martin Tomek, 23. Martin Tomek, 27. Jan Fencík, 33. Martin Tomek, 35. Martin Tomek, 36. Vítězslav Matěj - 9. Roman Tauš, 13. Roman Tauš, 23. Petr Kantulák; rozhodčí: David Hertz - Kryštof Jech; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Xavier Skála ? - Jana Taušová ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:0
35:06 GÓL Prague Tigers D! 6:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #55 Vítězslav Matěj, asistoval #8 Martina Lamblová (6:3)
34:37 GÓL Prague Tigers D! 5:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #8 Martina Lamblová (5:3)
32:44 Vyloučen hráč #78 Roman Eder družstva Prague Tigers D na 2 minuty za bránění ve hře
32:13 GÓL Prague Tigers D! 4:3
28:30 Vyloučen hráč #8 Tomáš Jeřábek družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha na 2 minuty za sekání
26:01 GÓL Prague Tigers D! 3:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #84 Jan Fencík, asistoval #55 Vítězslav Matěj (3:3)
22:43 GÓL Prague Tigers D! 2:3
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #11 Ondřej Kulakowski (2:3)
22:06 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 1:3
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #24 Petr Kantulák, asistoval #13 Tomáš Jelínek (1:3)
12:24 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 1:2
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #14 Roman Tauš, asistoval #13 Tomáš Jelínek (1:2)
09:38 Trestné střílení družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha neproměnil #3 Jan Jirovský.
08:59 GÓL FBK VŠSK PaedF UK Praha! 1:1
Branku družstva FBK VŠSK PaedF UK Praha vstřelil #14 Roman Tauš, asistoval #24 Petr Kantulák (1:1)
01:59 GÓL Prague Tigers D! 1:0
Branku družstva Prague Tigers D vstřelil #10 Martin Tomek, asistoval #84 Jan Fencík (1:0)