• 34 33:36
    2:5
    (Kočí)

TBC Horoměřice B - VSK ČVUT Praha Neo 2:5
branky: 6. Luboš Sadílek, 7. Jakub Šedina - 3. Michal Šmíd, 7. Jindřich Bareš, 18. Jonáš Staníček, 19. Michal Šmíd, 34. Jindřich Bareš; rozhodčí: Jan Tůma - Jan Krupička; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vobořil ? - Martin Novák ?; po třetinách: 2:2, 0:2, 0:1
35:45 Neuvěřitelné se stává skutečností, tým VSK ČVUT Praha Neo si připisuje první výhru za 3 body v roce 2023!! Po heorickém výkonu nejlepšího hráče zápasu hostujícího brankáře Martina Nováka vítězí Neo a téměř po roce opouští poslední dvě příčky v ligové tabulce!!
33:36 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 2:5
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #9 Jindřich Bareš, asistoval #15 Kamil Kočí (2:5)
18:43 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 2:4
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #88 Michal Šmíd, asistoval #9 Jindřich Bareš (2:4)
17:11 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 2:3
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #69 Jonáš Staníček bez asistence (2:3)
09:35 Vyloučen hráč #22 Luboš Sadílek družstva TBC Horoměřice B na 2 minuty za sekání
06:27 GÓL TBC Horoměřice B! 2:2
Vlastní branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #97 Jakub Šedina (2:2)
06:00 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 1:2
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #9 Jindřich Bareš, asistoval #69 Jonáš Staníček (1:2)
05:36 GÓL TBC Horoměřice B! 1:1
Branku družstva TBC Horoměřice B vstřelil #22 Luboš Sadílek, asistoval #8 Pavel Knol (1:1)
02:14 GÓL VSK ČVUT Praha Neo! 0:1
Branku družstva VSK ČVUT Praha Neo vstřelil #88 Michal Šmíd, asistoval #69 Jonáš Staníček (0:1)