2

3

7.

FBC DYNAMIS B - Kralupy Wolves B 5:6pn
branky: 13. Filip Boubelík, 13. Jakub Jezbera, 16. Lukáš Chramosil, 33. Jakub Jezbera, 36. Matěj Hájek - 11. Jakub Svoboda, 14. Patrik Daňhel, 24. Ondřej Kašpárek, 27. Petr Kettner, 32. Filip Matějů, N Ondřej Kašpárek; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Matěj Hájek -5 - Adam Kocián ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 2:2
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #88 Jakub Jezbera , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #99 Ondřej Kašpárek a vstřelil rozhodující gól (5:6).
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #88 Jakub Jezbera a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #77 Filip Matějů a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #13 Tomáš Pospíchal , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #26 Filip Janouch , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #17 Lukáš Chramosil , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #14 Štěpán Berka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #99 Ondřej Kašpárek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves B hráč #14 Štěpán Berka a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:50 Vyloučen hráč #8 Tomáš Carvan družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za nesportovní chování
35:03 GÓL FBC DYNAMIS B! 5:5
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #11 Matěj Hájek, asistoval #13 Tomáš Pospíchal (5:5)
33:45 Timeout FBC DYNAMIS B
33:45 Vyloučen hráč #97 Jan Maier družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za hra na zemi
32:02 GÓL FBC DYNAMIS B! 4:5
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #88 Jakub Jezbera bez asistence (4:5)
31:01 GÓL Kralupy Wolves B! 3:5
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #77 Filip Matějů, asistoval #15 Jakub Svoboda (3:5)
29:17 Vyloučen hráč #2 Pavel Šesták družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za sekání
26:04 GÓL Kralupy Wolves B! 3:4
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #61 Petr Kettner, asistoval #96 Jiří Cimler (3:4)
23:15 GÓL Kralupy Wolves B! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #99 Ondřej Kašpárek, asistoval #58 Jiří Jelínek (3:3)
18:37 Vyloučen hráč #99 Ondřej Kašpárek družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za držení
15:55 GÓL FBC DYNAMIS B! 3:2
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #17 Lukáš Chramosil, asistoval #13 Tomáš Pospíchal (3:2)
13:20 GÓL Kralupy Wolves B! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #78 Patrik Daňhel, asistoval #26 Filip Janouch (2:2)
12:56 GÓL FBC DYNAMIS B! 2:1
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #88 Jakub Jezbera, asistoval #13 Tomáš Pospíchal (2:1)
12:27 GÓL FBC DYNAMIS B! 1:1
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #61 Filip Boubelík, asistoval #10 Martin Bezchleba (1:1)
11:39 Vyloučen hráč #26 Filip Janouch družstva Kralupy Wolves B na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:14 GÓL Kralupy Wolves B! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves B vstřelil #15 Jakub Svoboda, asistoval #99 Ondřej Kašpárek (0:1)
09:56 Vyloučen hráč #2 Pavel Šesták družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za bránění ve hře
03:05 Vyloučen hráč #10 Martin Bezchleba družstva FBC DYNAMIS B na 2 minuty za sekání