2

0

2.

FBC Penguins Praha - FBC DYNAMIS B 5:4pn
branky: 4. Marek Šmíd, 6. Michal Šíma, 30. Václav Boček, 34. Jakub Klement, N Marek Šmíd - 3. Lukáš Chramosil, 12. Jakub Lacina, 21. Michael Harmach, 36. Michael Harmach; rozhodčí: Filip Bollardt - Ondřej Černý; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Josef Kopecký ? - Pavel Šesták -4; po třetinách: 2:2, 0:1, 2:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #9 Jakub Klement a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #17 Lukáš Chramosil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Penguins Praha hráč #46 Marek Šmíd a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DYNAMIS B hráč #3 Lukáš Procházka , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:54 GÓL FBC DYNAMIS B! 4:4
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #4 Michael Harmach, asistoval #10 Martin Bezchleba (4:4)
33:42 GÓL FBC Penguins Praha! 4:3
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #9 Jakub Klement, asistoval #46 Marek Šmíd (4:3)
31:34 Timeout FBC DYNAMIS B
29:48 GÓL FBC Penguins Praha! 3:3
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #12 Václav Boček, asistoval #9 Jakub Klement (3:3)
22:34 Vyloučen hráč #97 Ondřej Zeman družstva FBC Penguins Praha na 2 minuty za sekání
20:02 GÓL FBC DYNAMIS B! 2:3
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #4 Michael Harmach, asistoval #13 Tomáš Pospíchal (2:3)
11:03 GÓL FBC DYNAMIS B! 2:2
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #5 Jakub Lacina, asistoval #13 Tomáš Pospíchal (2:2)
05:49 GÓL FBC Penguins Praha! 2:1
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #18 Michal Šíma, asistoval #17 Jakub Hruška (2:1)
03:25 GÓL FBC Penguins Praha! 1:1
Branku družstva FBC Penguins Praha vstřelil #46 Marek Šmíd, asistoval #7 Martin Bukovič (1:1)
02:42 GÓL FBC DYNAMIS B! 0:1
Branku družstva FBC DYNAMIS B vstřelil #17 Lukáš Chramosil, asistoval #73 Zdeněk Paleček (0:1)