2

1

3.

F.C. Vorms Praha - Sokol Rudná C 7:6pn
branky: 13. Petr Háse, 15. Petr Háse, 17. Petr Háse, 23. Jan Zralý, 31. Tomáš Kumhera, 33. Jiří Povolný, N Jan Zralý - 2. Pavel Malý, 11. Pavel Kopecký, 13. Ondřej Šantora, 14. Lukáš Kepka, 22. Petr Holý, 29. Petr Holý; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Tomáš Třešňák; vyloučení: 4 + Petr Háse OS:1; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Josef Voženílek ? - Matyáš Havel ?; po třetinách: 0:2, 4:3, 2:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva F.C. Vorms Praha hráč #4 Jan Zralý a vstřelil rozhodující gól (7:6).
3 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná C hráč #51 Michael Adam Riley , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva F.C. Vorms Praha hráč #5 Tomáš Kumhera , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná C hráč #7 Martin Tuček , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva F.C. Vorms Praha hráč #9 Martin Sýkora a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sokol Rudná C hráč #26 Martin Špaček a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Střely ve 3. části: 5:12
32:32 GÓL F.C. Vorms Praha! 6:6
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #7 Jiří Povolný, asistoval #4 Jan Zralý (6:6)
30:52 Vyloučen hráč #14 Petr Háse družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za nesportovní chování
30:52 Vyloučen hráč #14 Petr Háse družstva F.C. Vorms Praha - osobní trest
30:52 Vyloučen hráč #7 Martin Tuček družstva Sokol Rudná C na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:16 GÓL F.C. Vorms Praha! 5:6
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #5 Tomáš Kumhera, asistoval #6 Břetislav Klápště (5:6)
28:02 GÓL Sokol Rudná C! 4:6
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #22 Petr Holý, asistoval #51 Michael Adam Riley (4:6)
26:14 Vyloučen hráč #6 Břetislav Klápště družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za hrubost
24:00 Střely ve 2. části: 6:6
22:34 GÓL F.C. Vorms Praha! 4:5
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #4 Jan Zralý, asistoval #9 Martin Sýkora (4:5)
21:10 GÓL Sokol Rudná C! 3:5
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #22 Petr Holý, asistoval #85 Pavel Kopecký (3:5)
20:05 Vyloučen hráč #7 Jiří Povolný družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání
18:45 Vyloučen hráč #4 Jan Zralý družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání
16:46 GÓL F.C. Vorms Praha! 3:4
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #14 Petr Háse, asistoval #9 Martin Sýkora (3:4)
14:20 GÓL F.C. Vorms Praha! 2:4
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #14 Petr Háse, asistoval #7 Jiří Povolný (2:4)
13:02 GÓL Sokol Rudná C! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #30 Lukáš Kepka bez asistence (1:4)
12:38 GÓL Sokol Rudná C! 1:3
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #26 Martin Špaček (1:3)
12:10 GÓL F.C. Vorms Praha! 1:2
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #14 Petr Háse, asistoval #6 Břetislav Klápště (1:2)
12:00 Střely v 1. části: 7:11
10:56 GÓL Sokol Rudná C! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #85 Pavel Kopecký, asistoval #51 Michael Adam Riley (0:2)
01:14 GÓL Sokol Rudná C! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná C vstřelil #23 Pavel Malý, asistoval #26 Martin Špaček (0:1)