36
  • 36 35:16
    J.B.M.

J.B.M. Praha - AIK Steel Kladno B 3:4
branky: 4. Michal Staníček, 14. Jan Rotta, 20. Jan Rotta - 11. David Schneider, 13. Ondřej Šíma, 13. Jaroslav Chalupný, 32. David Schneider; rozhodčí: Vít Žebra - Jan Dvořák; vyloučení: 3:1 + Ondřej Šíma OS; využití: 1:1; zásahy brankářů: David Chloupek ? - Jan Gierczynski ?; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:1
35:16 Timeout J.B.M. Praha
35:10 Projektil hráče JBM číslo 13 končí na kotnících obránce.
31:36 GÓL AIK Steel Kladno B! 3:4
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (3:4)
31:36 Gól Kladenských byl s třelcem oslavován jako výhra v Naganu přibližně dvoumetrovým skluzem po v tuto hodinu již dosti vychlazené palubovce.
29:38 Timeout AIK Steel Kladno B
29:38 Vyloučen hráč #12 Ondřej Rosický družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
28:50 Kvalita hry ve třetí třetině značně utrpěla, dokonce i na tuto úroveň soutěže. Slovy klasika, nic zvláštního se zatím nestalo.
25:12 Vyloučen hráč #76 Jakub Rokos družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:30 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno B na 2 minuty za nesportovní chování
20:30 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šíma družstva AIK Steel Kladno B - osobní trest
20:15 Tým JBM právě konstatoval, že by hráče č.42 soupeře rozhodně na trejd nebral. Pořadatelský stolek souhlasí.
19:23 GÓL J.B.M. Praha! 3:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #17 Jan Rotta, asistoval #7 Jiří Šaroch (3:3)
16:26 Všech 6 diváků v hale nyní rozehřála pohledná kombinace JBM, k dokonalosti chybělo pouze zakončit do správné branky namísto futsalové.
13:21 GÓL J.B.M. Praha! 2:3
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #17 Jan Rotta, asistoval #26 Jan Bezpalec (2:3)
13:21 Neskutečná kombinace po ose Rotta-Bezaplec-zadní mantinel-Rotta, na kterou ani tulení skok golmana nestačil.
12:25 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:3
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #16 Jaroslav Chalupný, asistoval #97 Ondřej Šíma (1:3)
12:13 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:2
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #97 Ondřej Šíma, asistoval #16 Jaroslav Chalupný (1:2)
10:42 GÓL AIK Steel Kladno B! 1:1
Branku družstva AIK Steel Kladno B vstřelil #15 David Schneider, asistoval #20 Jan Hejcman (1:1)
10:26 Po tvrdém střetu zůstává ležet v rohuu hráč JBM, naštěstí mantinelová uklízecí četa je již na cestě.
09:09 Přesilová hra se odehrává v útočném pásmu AIK, hlavně v rohu po levé ruce gólmana.
07:42 Vyloučen hráč #17 Jan Rotta družstva J.B.M. Praha na 2 minuty za sekání
07:20 Trestuhodně zahozená standartní situace AIK z velkého brankoviště. Freestyle prostě není pro každého, dorážka nedojela k bráně.
03:36 GÓL J.B.M. Praha! 1:0
Branku družstva J.B.M. Praha vstřelil #8 Michal Staníček, asistoval #17 Jan Rotta (1:0)