• 36 35:30
    2
    Petr HÁSE

F.C. Vorms Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady D 2:9
branky: 27. Stanislav Janoštík, 30. Petr Háse - 2. Petr Syruček, 6. Lukáš Frydrych, 9. Matyáš Zemánek, 10. Petr Syruček, 12. David Zich, 14. Matyáš Zemánek, 14. David Zich, 22. Daniel Stránský, 28. David Zich; rozhodčí: Vít Žebra - Tomáš Nechutný; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 1; zásahy brankářů: Josef Voženílek ? - Zdeněk Tesařík -2; po třetinách: 0:5, 0:3, 2:1
35:30 Vyloučen hráč #14 Petr Háse družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za hrubost
34:30 Vyloučen hráč #5 Ondřej Kříž družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za opakované přestupky
29:49 GÓL F.C. Vorms Praha! 2:9
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #14 Petr Háse, asistoval #6 Břetislav Klápště (2:9)
27:56 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #24 David Zich, asistoval #5 Ondřej Kříž (1:9)
26:18 GÓL F.C. Vorms Praha! 1:8
Branku družstva F.C. Vorms Praha vstřelil #33 Stanislav Janoštík, asistoval #3 Vojtěch Sýkora (1:8)
21:37 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #33 Daniel Stránský, asistoval #95 Patrik Bron (0:8)
13:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #24 David Zich, asistoval #33 Daniel Stránský (0:7)
13:30 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #19 Matyáš Zemánek, asistoval #33 Daniel Stránský (0:6)
12:50 Vyloučen hráč #4 Jan Zralý družstva F.C. Vorms Praha na 2 minuty za sekání
11:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #24 David Zich, asistoval #46 Lukáš Frydrych (0:5)
09:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček, asistoval #5 Ondřej Kříž (0:4)
08:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #19 Matyáš Zemánek, asistoval #9 Vojtěch Krejčí (0:3)
06:38 Vyloučen hráč #5 Ondřej Kříž družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D na 2 minuty za sekání
06:38 Kulturní vložka ve formě středověkého šermu končí vyloučením.
05:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #46 Lukáš Frydrych, asistoval #95 Patrik Bron (0:2)
05:00 Hráč SKV s číslem 21 signalizuje svému týmu střídání, zatímco časomíra signalizuje, že je mu zima.
01:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady D! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady D vstřelil #11 Petr Syruček, asistoval #1 Zdeněk Tesařík (0:1)
00:01 Hráči SKV nastoupili k dnešnímu utkání ve slušivé sadě dresů moderního střihu, zatímco hráči soupeře nastoupili.