2

3

7.

FBC Pitbulls Kolín B - Florbalová akademie MB B 3:4pn
branky: 11. Marek Reithar, 18. Trong Le Xuan, 28. Marek Reithar - 3. Tadeáš Korolevyč, 28. Tadeáš Korolevyč, 35. Tadeáš Korolevyč, N Lukáš Vlček; rozhodčí: Štěpán Kinkor - Radim Vlasák; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Aleš Moc ? - Vojtěch Šimon ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:2
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #5 Lukáš Vlček a vstřelil rozhodující gól (3:4).
7 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #90 Jan Petrtýl , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #16 Michal Čančík , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #8 Jakub Hroník a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #21 Tadeáš Korolevyč , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB B hráč #5 Lukáš Vlček , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín B hráč #91 Trong Le Xuan , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín B hráč #75 Marek Reithar , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín B hráč #77 Matyáš Kopec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Pitbulls Kolín B hráč #91 Trong Le Xuan a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:59 Vyloučen hráč #35 Filip Matoušek družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:19 Timeout Florbalová akademie MB B
34:19 GÓL Florbalová akademie MB B! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #5 Lukáš Vlček (3:3)
32:06 Vyloučen hráč #8 Jakub Hroník družstva Florbalová akademie MB B na 2 minuty za vysoká florbalka
32:06 Vyloučen hráč #9 Josef Sadil družstva FBC Pitbulls Kolín B na 2 minuty za hrubost
27:52 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 3:2
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #9 Josef Sadil (3:2)
27:32 GÓL Florbalová akademie MB B! 2:2
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč, asistoval #18 Jan Michalský (2:2)
17:11 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 2:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #91 Trong Le Xuan, asistoval #75 Marek Reithar (2:1)
10:40 GÓL FBC Pitbulls Kolín B! 1:1
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín B vstřelil #75 Marek Reithar, asistoval #91 Trong Le Xuan (1:1)
02:36 GÓL Florbalová akademie MB B! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB B vstřelil #21 Tadeáš Korolevyč bez asistence (0:1)