2

0

2.

FBC Merkur Praha - SOKOL CHODOV 5:4pn
branky: 7. Lukáš Bokr, 23. Lubomír Mrazík, 33. Miroslav Dobš, 36. Tomáš Votrubec, N Lukáš Kouba - 13. David Kašpárek, 23. David Kašpárek, 25. Jakub Žolčák, 29. David Kašpárek; rozhodčí: Dalibor Berka - Luděk Lejba; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Demjan ? - Michal Dlouhý ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Merkur Praha hráč #68 Lukáš Kouba a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOL CHODOV hráč #15 Pavel Hůla , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Merkur Praha hráč #8 Lukáš Bokr a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOL CHODOV hráč #16 Matyáš Josef Andr , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
35:31 GÓL FBC Merkur Praha! 4:4
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #19 Tomáš Votrubec, asistoval #68 Lukáš Kouba (4:4)
34:50 Vyloučen hráč #20 Ondřej Himmer družstva SOKOL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
34:23 Timeout FBC Merkur Praha
32:26 GÓL FBC Merkur Praha! 3:4
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #10 Miroslav Dobš, asistoval #19 Tomáš Votrubec (3:4)
28:14 GÓL SOKOL CHODOV! 2:4
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #24 David Kašpárek, asistoval #7 Pavol Vančišin (2:4)
24:36 GÓL SOKOL CHODOV! 2:3
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #17 Jakub Žolčák, asistoval #16 Matyáš Josef Andr (2:3)
22:50 GÓL SOKOL CHODOV! 2:2
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #24 David Kašpárek, asistoval #15 Pavel Hůla (2:2)
22:14 GÓL FBC Merkur Praha! 2:1
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #7 Lubomír Mrazík, asistoval #19 Tomáš Votrubec (2:1)
12:11 GÓL SOKOL CHODOV! 1:1
Branku družstva SOKOL CHODOV vstřelil #24 David Kašpárek, asistoval #16 Matyáš Josef Andr (1:1)
06:48 GÓL FBC Merkur Praha! 1:0
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil #8 Lukáš Bokr, asistoval #68 Lukáš Kouba (1:0)