3:6
    Karel ČENĚK
    (Fortelný)

Florbal TJ Kobylisy D - SK Florbal Benešov muži C 3:6
branky: 7. Tadeáš Rychetský, 18. Ondřej Janata, 25. Filip Kobliha - 10. Matěj Láska, 11. Marek Čeněk, 24. Marek Čeněk, 32. Tomáš Filip, 34. Karel Čeněk, 36. Karel Čeněk; rozhodčí: Danylo Abeliashev - Kryštof Jech; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Procházka ? - Jakub Fortelný ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 7:10
35:59 1. zápas proti týmum z Okresu Benešov se domácím nevyvedl..
35:41 Po Fortelného výhozu se do prázdné branky prosazuje znovu Čeněk.
35:40 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 3:6
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #99 Karel Čeněk, asistoval #51 Jakub Fortelný (3:6)
35:00 Velká šance Koblihy končí pouze na Fortelném.
34:47 Unavení hosté si berou čas na oddych.
34:46 Timeout SK Florbal Benešov muži C
34:46 Benešov zdržuje v rohu na Kobyliské půlce.
34:26 Forrest zastavil nedovoleně soupeře v rohu.
34:10 Další Procházkův zákrok.
33:56 Brácha na Bráchu a máme tu další gól v Kobyliské brance.
33:55 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #99 Karel Čeněk, asistoval #4 Marek Čeněk (3:5)
33:10 Hra se nám pomalinku začíná přiostrovat.
32:10 Nádherná akce Kobylis končí jenom povzdechem JIrky Kramla na tribuně.
31:55 Benešov využívá přesilovku a dostává se znovu do vedení.
31:54 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 3:4
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #35 Tomáš Filip, asistoval #99 Karel Čeněk (3:4)
30:50 Vyloučený je tanečník Petr Janoušek za jasnou závoru na půlce.
30:49 Vyloučen hráč #8 Petr Janoušek družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za sekání
30:05 Odložené vyloučení, další domácí hráč si půjde odpočinout, teda doufáme. Vidíme všechny Benešovské hráče na hřišti.
28:30 Nádherná přihrávka na Pana Parmu, ale bohužel to Viktorovi skočila.
28:00 Procházka znovu fantasticky zásáhl proti střele Benešova.
27:45 Další Tedyho pokus z kaceláře, ale pouze za zadní mantinel.
26:59 Domácí buší do hostující obrany, ale zatím bez úspěchu.
25:58 Pan Parma nádherně hledal spoluhráče před brankou, ale bohužel z toho byl jen brejk Benešova.
25:25 Pan Parma zkušené podržel balónek a pomohl týmu ke konstruktivní rozehrávce.
24:56 Tedy se pokoušel o cross, ale ten byl sražen pouze k Filipu Koblihovi, který vymetl Fortelnému šibenci. Máme srovnáno!
24:55 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 3:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (3:3)
24:05 Po 10 minutách vidíme další domácí střelu, která prošla až k Fortelnému.
24:01 Další prohrané domácí buly.
24:00 Střely ve 2. části: 1:13
23:59 Benešov i po 2. třeitně vede 3:2, Kobylisy vystřelili pouze jednou za tuto třetinu, to je zoufale málo..
23:33 Hráči Benešova se už začínají i dost soustředit na výroky rozhodčích, které se jim nelíbí.
23:32 Brejk Benešova končí jejich dalším gólem.
23:31 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk, asistoval #8 Štěpán Vácha (2:3)
23:10 Lukáš Fajt vystřelil, rozhodčí pískl správně faul, ale to nemůžou unést hráči Benešova
22:25 Benešov se snaží najít mezeru v obraně Kobylis, ale ta drží zatím pevně.
21:06 Máme tu 1. vyloučení zápasu, na trestnou si jde odpočinou slušnák z dresu Kobylis Šimon Jirásek.
21:05 Vyloučen hráč #62 Šimon Jirásek družstva Florbal TJ Kobylisy D na 2 minuty za bránění ve hře
20:55 Další nadějný projektyl z kanónu Kobylisy nad branku.
20:09 Forrest čistým zákrokem fauluje soupeře v rohu.
19:44 Procházka vytahuje úžasný zákrok proti osamocenému hráči Benešova.
19:11 Pan Parma vybojoval další faul na jeho osobu a pomohl domácím se usadit na půlce Benešova.
18:36 Domácí podporuje 22 neplatících, ale dobře se bavících diváků.
17:49 Ondra "Hermes" Janata 1. Kobyliskou střelou ve 2. třetině překonává gólmana Fortelného a srovnává na 2:2.
17:48 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 2:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #96 Ondřej Janata, asistoval #34 Lukáš Frantík (2:2)
17:10 Pavel "Žito" Voves se snaží domácí podpořit, ale uvidíme v budoucnu jestli ho jeho svěřenci poslechnout.
16:48 Pan Parma vybojoval standartní situaci pro Kobylisy, z následné rozehrávky poslal hosty do brejku.
16:29 Tedy se snažíl vykličkovat hostující obranu, ale bez dobrého řešení pro domácí.
15:48 Další střelecký pokus ze strany Benešova končí nad domácí brankou.
15:10 Benešov si přivezl beton z Prešova a nedovoluje Kobyliským hráčům se dostat před brankáře Fortelného.
14:20 Benešov se hlásí pro dvou minutový trest pro Kobyliského Fajta.
14:00 Další velkou šanci Benešova hasí Procházka..
13:20 Další Benešovská střela pouze do Procházky.
12:30 Benešov od začátku třetiny kouše a Kobylisy si nevědí rady
12:01 Buly znovu pro Benešov, další Kobyliská slabina na buly zatím 0:5
12:00 Střely v 1. části: 5:7
12:00 Zápas nám zatím nabídl 3 góly a rozčíleného hlavního pořadatele.
11:59 Benešov po 1. třetině vede 2:1
10:18 Benešov rychle otáčí stav utkání, Kobylisy čeká těžká šichta.
10:17 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #4 Marek Čeněk, asistoval #99 Karel Čeněk (1:2)
09:49 Benešov srovnává, po krásné individální akci Lásky.
09:48 GÓL SK Florbal Benešov muži C! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil #9 Matěj Láska bez asistence (1:1)
09:22 Velká šance pro Benešov, ale nic z toho, stav zůstavá stále stejný.
07:50 Benešov se i v 6ti hráčích snaží ohrozit Procházkovu branku, ale domací obrana jim to zatím nepovolila.
06:57 Tedy krásně vymetl šibenici branky Benešova a posílá domácí do vedení 1:0.
06:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy D! 1:0
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy D vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (1:0)
05:45 Benešov měl 1. gólovku tohoto zápasu, ale jejich střela do odkryté klece se nevešla skoro ani do hřiště.
05:25 Zatím vidíme spíše souboje u mantinelů, florbal se zatím moc nevidí.
04:45 Z Kobyliské střídačky přišli 1. instrukce směrem k panu Parmovi, aby se zapojil více do obrany, snad jejich slova budou vyslyšena.
04:15 Fajt ve výborné pozici, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo, jako by mu balónek spíše překážel
03:45 Tedy si prošel benešovský valem jako nuž máslem, ale v poslední chvilce mu před brankářem sjel balónek z čepele.
03:24 Střela Tedyho z kanclu končí pouze jeho faulem.
02:10 Rozehrávka z rohu končí pouze zblokovanou střelou Frantíka.
01:30 Střela z hokejky benešovského hráče pouze do připraveného Procházky.
01:00 Úvodní střela v podání Filipa Koblihy letí pouze vedle na zadní mantinel.
00:29 2. formace v čele s Forrestem se snaží postupně dostat do obrany Benešova.
00:01 Úvodní buly pro Benešov.