2

3

4.

Viking TJ Kobylisy - Floorball Club FALCON 5:6pn
branky: 3. Tadeáš Rychetský, 9. Filip Kobliha, 13. Jáchym Kymla, 17. Jáchym Kymla, 20. Marek Dostál - 18. Dominik Dvořák, 25. Dominik Dvořák, 27. Vojtěch Čáp, 35. Dominik Dvořák, 37. Tomáš Kuběna, N Ondřej Bouma; rozhodčí: Ondřej Bekešský - Albert Roučka; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; zásahy brankářů: Lukáš Bydžovský ? - Matěj Rychtařík ?, Jan Šamša ?; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma a vstřelil rozhodující gól (5:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #92 Filip Kobliha , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #12 Adam Bulvas a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #36 Marek Dostál , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #63 Jan Foltýn , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #17 Tadeáš Rychetský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #44 Ondřej Bouma a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #42 Daniel Molčan a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 5:8
44:25 Timeout Floorball Club FALCON
38:53 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
36:35 GÓL Floorball Club FALCON! 5:5
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #27 Tomáš Kuběna, asistoval #60 Jan Steinbauer (5:5)
35:54 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:30 GÓL Floorball Club FALCON! 5:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #12 Adam Bulvas (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 7:13
28:50 Vyloučen hráč #12 Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
26:50 GÓL Floorball Club FALCON! 5:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #11 Dominik Dvořák (5:3)
24:46 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #10 Daniel Vlček (5:2)
20:11 Vyloučen hráč #64 Ondřej Poledne družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
19:37 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #36 Marek Dostál, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:1)
19:37 Střídání brankáře. Nový brankář #56 Jan Šamša družstva Floorball Club FALCON
19:07 Vyloučen hráč #44 Ondřej Bouma družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
17:37 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #46 Vojtěch Čáp (4:1)
16:54 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla bez asistence (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 8:2
14:59 Vyloučen hráč #17 Tadeáš Rychetský družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
12:17 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:0
08:11 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (2:0)
02:18 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:0
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský bez asistence (1:0)