0

2

2.

FAT PIPE Traverza - Viking TJ Kobylisy 5:6pn
branky: 4. Jakub Šimek, 16. Jakub Hübner, 19. Daniel Křůpala, 27. Ondřej Janeček, 39. Adam Šára - 7. Jáchym Kymla, 17. Filip Kobliha, 18. Martin Matoušek, 19. Jáchym Kymla, 44. Jáchym Kymla, N Mark McIntosh; rozhodčí: Filip Rabiňák - Marek Stojanović; vyloučení: 1:4 + Jakub Scott OS; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Slezák ? - Lukáš Bydžovský -5; po třetinách: 1:1, 3:3, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #10 Jakub Šimek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #16 Mark McIntosh a vstřelil rozhodující gól (5:6).
1 Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Traverza hráč #22 Jakub Hübner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #17 Tadeáš Rychetský a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:57 Timeout FAT PIPE Traverza
43:30 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (5:5)
43:30 Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy - osobní trest
43:30 Vyloučen hráč #35 Jakub Scott družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nesportovní chování
38:14 GÓL FAT PIPE Traverza! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #9 Adam Šára, asistoval #13 Jan Štefek (5:4)
33:01 Vyloučen hráč #48 Jáchym Kymla družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
31:28 Vyloučen hráč #28 Vojtěch Rosen družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
26:47 Vyloučen hráč #2 František Kavka družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:20 GÓL FAT PIPE Traverza! 4:4
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #20 Ondřej Janeček bez asistence (4:4)
18:50 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #16 Mark McIntosh (3:4)
18:38 GÓL FAT PIPE Traverza! 3:3
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #92 Daniel Křůpala, asistoval #22 Jakub Hübner (3:3)
17:25 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #66 Martin Matoušek, asistoval #49 Oscar Andreatta (2:3)
16:51 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #48 Jáchym Kymla (2:2)
15:52 GÓL FAT PIPE Traverza! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #22 Jakub Hübner, asistoval #18 Petr Engliš (2:1)
15:26 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
06:07 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #92 Filip Kobliha (1:1)
03:50 GÓL FAT PIPE Traverza! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #10 Jakub Šimek, asistoval #63 Tomáš Hácha (1:0)