• 40 39:42
    1:7
    (Bouma)

FBC Slavia Praha - Floorball Club FALCON 1:7
branky: 17. Jan Bureš - 3. Ondřej Bouma, 11. Vojtěch Čáp, 27. Ondřej Poledne, 30. Lukáš Orálek, 33. František Šafařík, 37. Martin Mráček, 40. Lukáš Orálek; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Erik Glenda ? - Jan Šamša ?; po třetinách: 0:2, 1:2, 0:3
39:42 GÓL Floorball Club FALCON! 1:7
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #84 Lukáš Orálek, asistoval #44 Ondřej Bouma (1:7)
36:21 GÓL Floorball Club FALCON! 1:6
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #15 Jakub Halgaš (1:6)
32:08 GÓL Floorball Club FALCON! 1:5
Vlastní branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #7 František Šafařík (1:5)
29:29 GÓL Floorball Club FALCON! 1:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #84 Lukáš Orálek, asistoval #10 Daniel Vlček (1:4)
26:15 GÓL Floorball Club FALCON! 1:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #64 Ondřej Poledne, asistoval #10 Daniel Vlček (1:3)
18:50 Vyloučen hráč #84 Lukáš Orálek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za zdržování hry
18:50 Hráč Falconu odpálil míček soupeřovi před rozehrávkou a vysloužil si tím trest.
16:08 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #68 Jan Bureš, asistoval #22 Ondřej Štědronský (1:2)
16:08 Hráč Slavie vymetl všechny pavučiny ze soupeřovy branky.
10:37 GÓL Floorball Club FALCON! 0:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #44 Ondřej Bouma (0:2)
10:14 Vyloučen hráč #22 Ondřej Štědronský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
08:24 Vyloučen hráč #86 Son Nam Nguyen družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
02:39 GÓL Floorball Club FALCON! 0:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #44 Ondřej Bouma, asistoval #46 Vojtěch Čáp (0:1)