4

3

9.

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Slavia Praha 9:8pn
branky: 2. Ondřej Klement, 8. Josef Trčka, 10. Ondřej Klement, 13. Ondřej Klement, 13. Adam Mengler, 14. Ondřej Klement, 19. Matěj Bárta, 34. Ondřej Klement, N Ondřej Klement - 7. Tobias Schier, 8. Vojtěch Kaliba, 11. Tobias Schier, 12. Lukáš Kubánek, 35. Tobias Schier, 37. Tobias Schier, 43. Jan Bureš, 45. Václav Grulich; rozhodčí: Matěj Šturma - Albert Roučka; vyloučení: 4:4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jan Auředník ? - Erik Glenda ?; po třetinách: 6:4, 1:0, 1:4
9 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #11 Petr Janeček , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #44 Ondřej Klement a vstřelil rozhodující gól (9:8).
8 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #99 Václav Grulich , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #81 Jaromír Nop , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #37 Josef Tejkl , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #44 Ondřej Klement , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #11 Petr Janeček a vstřelil gól.
6 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #81 Jaromír Nop a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #13 Tobias Schier a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #44 Ondřej Klement a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #99 Václav Grulich a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Slavia Praha hráč #13 Tobias Schier , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #56 Matyáš Cvejn , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:29 Timeout FBC Slavia Praha
44:29 GÓL FBC Slavia Praha! 8:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #99 Václav Grulich, asistoval #25 Lukáš Kubánek (8:8)
43:31 Vyloučen hráč #94 Antonín Jirků družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
42:55 GÓL FBC Slavia Praha! 8:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #68 Jan Bureš bez asistence (8:7)
38:10 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
38:10 Vyloučen hráč #44 Ondřej Klement družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za vysoká florbalka
36:31 GÓL FBC Slavia Praha! 8:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier, asistoval #44 Vojtěch Kaliba (8:6)
34:14 GÓL FBC Slavia Praha! 8:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier, asistoval #99 Václav Grulich (8:5)
33:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Ondřej Klement, asistoval #38 Josef Trčka (8:4)
31:05 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Makovec družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
26:12 Vyloučen hráč #13 Tobias Schier družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
22:50 Vyloučen hráč #98 Adam Mengler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
18:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #14 Matěj Bárta, asistoval #56 Matyáš Cvejn (7:4)
14:46 Vyloučen hráč #7 František Šafařík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
13:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Ondřej Klement, asistoval #56 Matyáš Cvejn (6:4)
12:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #98 Adam Mengler, asistoval #81 Jaromír Nop (5:4)
12:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Ondřej Klement, asistoval #94 Antonín Jirků (4:4)
11:17 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #25 Lukáš Kubánek, asistoval #22 Ondřej Štědronský (3:4)
10:57 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #13 Tobias Schier, asistoval #68 Jan Bureš (3:3)
09:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
09:10 Vyloučen hráč #99 Václav Grulich družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
07:39 GÓL FBC Slavia Praha! 2:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Vojtěch Kaliba, asistoval #99 Václav Grulich (2:2)
07:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #38 Josef Trčka, asistoval #56 Matyáš Cvejn (2:1)
06:44 Vyloučen hráč #22 Ondřej Štědronský družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
06:20 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
01:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #44 Ondřej Klement z trestného střílení (1:0)