(Klírová)
  • 40 39:43
    Draci

Sokol Rudná - FBC Draci Říčany 6:1
branky: 17. Lukáš Slepička, 27. Magdalena Klírová, 33. Adam Vojáček, 34. Petr Zvědělík, 35. Adam Vojáček, 40. Lukáš Slepička - 16. Jiří Čížek; rozhodčí: Petr Jahoda - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Matyáš Havel -1 - Štěpán Šrůta ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 4:0
39:43 Timeout FBC Draci Říčany
39:43 GÓL Sokol Rudná! 6:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #2 Magdalena Klírová (6:1)
34:22 GÓL Sokol Rudná! 5:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček bez asistence (5:1)
33:16 GÓL Sokol Rudná! 4:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #5 Lukáš Slepička (4:1)
32:53 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #42 Michael Adam Riley (3:1)
32:53 Čistá fantááááázzziiiaaaa od Adama Vojáčka.
26:43 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #2 Magdalena Klírová, asistoval #5 Lukáš Slepička (2:1)
26:43 Pavučina je vymetena i v druhém rohu brány. Skóruje Klírová.
21:30 V bráně Sokolu Rudná si Matyáš Havel připisuje další vynikající zákrok.
16:24 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička bez asistence (1:1)
16:24 Slepička nám právě předvedl, že goly do prázdné brány není nic pro něho. Raději vymetl v následující šanci neskutečnou šibenici.
15:10 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #14 Jiří Čížek, asistoval #69 Štěpán Končický (0:1)
04:55 Vyloučen hráč #29 Matěj Hronek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání