2:11
    Matěj KRÁL
    (Kymla)

FBK Fat Pipe Vosy Praha - Viking TJ Kobylisy 2:11
branky: 16. Jan Petr, 35. Vojtěch Žilka - 11. Jáchym Kymla, 12. Filip Kobliha, 13. Matěj Hubička, 14. Mark McIntosh, 16. Martin Matoušek, 17. Mark McIntosh, 20. Filip Kobliha, 26. Filip Kobliha, 34. Mark McIntosh, 40. Tadeáš Rychetský, 43. Matěj Král; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Štěpán Valeš ? - Daniel Molčan ?; po třetinách: 0:4, 1:4, 1:3
45:00 Střely ve 3. části: 6:16
42:33 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:11
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #99 Matěj Král, asistoval #48 Jáchym Kymla (2:11)
42:33 Pěkný vingl z výběhu Krále
39:00 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:10
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #17 Tadeáš Rychetský, asistoval #48 Jáchym Kymla (2:10)
39:00 Myslím si, že máme o vítěze postáráno
35:40 Dvojitá tyč Kobylis!
34:08 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 2:9
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #16 Vojtěch Žilka, asistoval #88 Václav Nevole (2:9)
34:08 Pěkný kros Nevoleho zavěšuje do branky Žilka
33:26 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:9
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #16 Mark McIntosh, asistoval #35 Jakub Scott (1:9)
33:26 Břevno zvoní na bráně Kobylis, ovšem z následného brejku Kobylisy skorují
30:40 Rychtařík střílí od pravého mantinel, brankář vos ovšem řekl NE
30:00 Střely ve 2. části: 9:21
29:27 Probíhá trochu nudná pasáž zápasu, každopádně Kobylisy kontrolují hru
25:12 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:8
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #92 Filip Kobliha, asistoval #17 Tadeáš Rychetský (1:8)
25:12 Další střela od levého mantinelu končí golem
22:24 Přesilovka zůstává nevyužitá
20:24 Vyloučen hráč #48 Jakub Banszel družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha na 2 minuty za sekání
15:56 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:5
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #66 Martin Matoušek, asistoval #35 Jakub Scott (1:5)
15:47 GÓL FBK Fat Pipe Vosy Praha! 1:4
Branku družstva FBK Fat Pipe Vosy Praha vstřelil #76 Jan Petr, asistoval #47 Tomáš Horáček (1:4)
15:47 Bleskově využitá přesilovka znamená snížení
15:42 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
15:42 Mclntosh sesekal soupeře
13:00 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:4
13:00 Pěkná střela ze zátahu skončila v bráně, 0:4
12:21 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Matěj Hubička, asistoval #99 Matěj Král (0:3)
11:28 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:2
11:28 Další vingl z holí Kobylis, tentokrát se po nahrávce Rychetského trefil Kobliha
10:19 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #48 Jáchym Kymla, asistoval #5 Tomáš Zahradník (0:1)
10:19 Zajímavá střela od mantinelu končí gólem, Kymla to trefil pěkně dvacet nad led, 0:1
08:30 Pěknou nahrávku na střed Rychetský netrefil optimálně, takže skóre bezbrankové.
07:55 Další tyč Kobylis!
07:09 Vyprodané tribuny šílí, konkrétně asi čtyři lidi.
05:59 Břevno zvoní na brance Vos, pěkně vytvořená šance.
04:45 Velká šance Kobylis neskončila gólem.
03:08 Pěkný fake Honzy vosám nepomohl ke gólu
01:30 Lehčí tlak Kobylis nekončí gólem.
00:01 Začal nám první zápas dnešního dne