4:9
    Tomáš BENDA
    (Hauptmann)

TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokol Rudná 4:9
branky: 10. Vojtěch Paták, 42. Marek Hauptmann, 44. Vojtěch Hubinger, 45. Tomáš Benda - 7. Lukáš Slepička, 7. Petr Zvědělík, 14. Vojtěch Dejm, 20. Adam Vojáček, 22. Vojtěch Dejm, 28. Martin Šmíd, 29. Adam Vojáček, 30. Michael Adam Riley, 40. Vojtěch Dejm; rozhodčí: Michal Lipinský - Petr Jahoda; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 69; zásahy brankářů: Jan Auředník ? - Adam Balík -4; po třetinách: 1:3, 0:5, 3:1
45:00 Pěkný zápas končí výhrou Rudné. Rudeňáci předvedli docela přesvědčivý výkon, gratuluju jim.
44:05 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #28 Tomáš Benda, asistoval #96 Marek Hauptmann (4:9)
44:05 Další gól SKV, po gólu na hřišti Rudenská Powerlajna
43:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #35 Vojtěch Hubinger, asistoval #96 Marek Hauptmann (3:9)
43:47 Využitá přesilovka SKV
42:20 Cvejnova střela mimo
42:07 Vyloučen hráč #24 Petr Zvědělík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
41:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #96 Marek Hauptmann, asistoval #33 Adam Jan Dejmek (2:9)
41:24 Hauptmann teď strvrzuje svůj dobrý výkon a snižuje na 2:9
41:00 Teď se naopak výborně předvedl golman SKV
40:20 Martin Šmíd teď domluvil Lukymu
39:06 GÓL Sokol Rudná! 1:9
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #17 Adam Vojáček (1:9)
39:06 Skvělý monster save balíka předznamenal gol Vojty Dejm, HATRICK HERO
39:47 Další skvělý zákrok Balíka
37:58 Vojta Dejm dneska výborně napadá, prohodil si pár hezkých slov s lavičkou SKV a v klidu odešel vystřídat
36:00 Opakuju se, ale z obu laviček se často ozývá 'hééééééj'
34:52 Hauptmann předvedl pěkný freestyle, ale na Balíka mu to nevyšlo
34:40 Dorážku střely Rileyho posílá Dejm vedle
33:20 Martin Šmíd teď dobře od levého mantinelu prověřil golmana SKV
30:43 Vojca si teď krásně obhodil asi tři hráče SKV a nahrál Rileymu, ten trefil břevno. V zápětí Vojta Dejm orazítkoval tyč ze samostatného úniku.
30:01 Začíná nám poslední třetina tohoto zápasu
29:42 GÓL Sokol Rudná! 1:8
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #42 Michael Adam Riley, asistoval #49 Vojtěch Dejm (1:8)
29:42 Majk Riley to teď vymetl parádně
29:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny
28:34 GÓL Sokol Rudná! 1:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #33 Adam Balík (1:7)
28:23 Přesilovka využita Vojáčkem, nevím proč hráči SKV diskutují s rozhodčím
28:14 Vyloučen hráč #11 Matěj Kašík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
28:14 Další vyloučení SKV
27:05 GÓL Sokol Rudná! 1:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #74 Martin Šmíd, asistoval #5 Lukáš Slepička (1:6)
27:05 Šanci SKV střídá gól Martina Šmída.
27:00 Nebezpečná střela Jirkůa (Omlouvám se, ale opravdu nevím jak toto jméno sklonit)
25:03 Dobrá rána Zvědelíka staršího skončila na helmě golmana
24:34 Výborný blok RZ pessiho
22:45 Hauptmann se teď sportovně omluvil Balíkovi, potom co ho lehce seknul
21:38 GÓL Sokol Rudná! 1:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #49 Vojtěch Dejm, asistoval #42 Michael Adam Riley (1:5)
21:38 Další gól Dejma, tentokrát z brejku
20:45 Majda Klírová tak po čtvrté za zápas spadla, asi jí to klouže
19:53 GÓL Sokol Rudná! 1:4
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Adam Vojáček, asistoval #42 Michael Adam Riley (1:4)
19:53 Výborný blok Slámy, který předznamenal gol Vojáčka
16:54 Výborně Dejm vypích míček a dostal se do střely, Riley bohužel míček z dorážky do branky nedostal
11:28 Halou se opět ozývá hééééj
10:41 Vyloučen hráč #35 Vojtěch Hubinger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře
10:29 Velkou šanci SKV výborně vychytal Balík
09:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #97 Vojtěch Paták, asistoval #28 Tomáš Benda (1:2)
09:58 Paták využil chyby v rozehrávce a snižuje
08:50 Balík dobře vychytal střelu SKV, pak naštěstí pro něj dorážející hráč netrefil míček
06:58 GÓL Sokol Rudná! 0:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #17 Adam Vojáček (0:2)
06:58 Zvědělík zvyšuje náskok Rudné a využívá přesilovku
06:28 Vyloučen hráč #35 Vojtěch Hubinger družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání
06:12 GÓL Sokol Rudná! 0:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #24 Petr Zvědělík (0:1)
06:12 Zvědělík výborně vystihl míček a po krátkém úniku nabídl slepičkovi prázdnou a ten neodmítl
05:50 Z obou laviček se ozývá hej, ovšem spíše ze strany SKV
04:45 Zvědelík teď skvěle nabídl Slepičkovi prázdnou branku, ale toho šance zaskočila
01:18 Dobrý zákrok Balíka
00:03 3 sekundy utkání a první faul rudné
00:00 Zdravím všechny čtenáře u dnešního posledního utkání, kde nastoupí týmy SKV a Sokol Rudná.