1

2

10.

ACEMA Sparta Praha YELLOW - SK Florbal Benešov 3:4pn
branky: 1. Vojtěch Starý, 15. Tomáš Smetana, 39. Michal Hruška - 5. Jakub Hruška, 6. Jan Špinetti, 15. David Mohr, N Jiří Hanzal; rozhodčí: Matouš Čistecký - František Raffay; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; zásahy brankářů: Sebastian Jošt -3 - Matyáš Mareš ?; po třetinách: 2:3, 0:0, 1:0
10 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #14 Jiří Hanzal a vstřelil rozhodující gól (3:4).
10 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #80 Daniel Večl , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #6 Jakub Novák , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #45 Tomáš Smetana , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #70 Jakub Hruška , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #31 Jakub Slavík , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #88 Tomáš Hnátek , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #33 Matěj Kupsa , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #14 Jiří Hanzal , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #29 Martin Prunner , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #99 David Mohr , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #16 Adam Bareš , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #2 Lukáš Vojta , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #4 Jakub Osička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov hráč #88 Tomáš Hnátek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW hráč #29 Martin Prunner a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
40:52 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hnátek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
38:11 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #31 Jakub Slavík (3:3)
22:54 Vyloučen hráč #14 Jiří Hanzal družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
21:32 Trestné střílení družstva SK Florbal Benešov neproměnil #14 Jiří Hanzal.
18:14 Vyloučen hráč #24 Matěj Slaba družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za blokování florbalky
14:35 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 2:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #31 Jakub Slavík (2:3)
14:19 GÓL SK Florbal Benešov! 1:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #99 David Mohr, asistoval #70 Jakub Hruška (1:3)
14:11 Vyloučen hráč #14 Adam Švehlák družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:08 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #57 Jan Špinetti bez asistence (1:2)
04:42 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #70 Jakub Hruška, asistoval #88 Tomáš Hnátek (1:1)
02:54 Vyloučen hráč #80 Daniel Večl družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
00:36 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #73 Marek Sedláček (1:0)