• 44 43:50
    2
    Adam ROHÁČ

Floorball Club FALCON - ACEMA Sparta Praha YELLOW 7:12
branky: 8. Daniel Vlček, 9. Jan Foltýn, 12. Martin Mráček, 20. Vojtěch Čáp, 30. Daniel Vlček, 38. Vojtěch Čáp, 42. Jan Foltýn - 2. Vojtěch Starý, 3. Jakub Slavík, 14. Adam Roháč, 15. Michal Hruška, 23. Adam Roháč, 23. Jan Kuba, 26. Michal Hruška, 26. Jan Urych, 32. Tomáš Smetana, 34. Vojtěch Starý, 39. Adam Roháč, 40. Filip Rathouský; rozhodčí: Tomáš Cmíral - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 1:5; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Dominik Kastler 16 - Jiří Pecka 15; po třetinách: 3:4, 2:4, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 9:10
43:50 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
41:34 GÓL Floorball Club FALCON! 7:12
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #81 Jan Foltýn, asistoval #46 Vojtěch Čáp (7:12)
40:48 Vyloučen hráč #73 Marek Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
39:54 Timeout Floorball Club FALCON
39:54 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 6:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #98 Filip Rathouský bez asistence (6:12)
38:36 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 6:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #87 Jan Urych (6:11)
37:18 GÓL Floorball Club FALCON! 6:10
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp bez asistence (6:10)
34:58 Vyloučen hráč #73 Marek Sedláček družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za špatné střídání
33:55 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 5:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #45 Tomáš Smetana (5:10)
31:49 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 5:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #24 Michal Hruška (5:9)
30:00 Střely ve 2. části: 6:10
29:18 GÓL Floorball Club FALCON! 5:8
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #14 Martin Mráček (5:8)
26:17 Vyloučen hráč #14 Martin Mráček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
25:09 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #31 Jakub Slavík (4:8)
25:01 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #28 Jan Kuba (4:7)
22:54 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #28 Jan Kuba bez asistence (4:6)
22:28 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #98 Filip Rathouský (4:5)
19:10 GÓL Floorball Club FALCON! 4:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #46 Vojtěch Čáp, asistoval #10 Daniel Vlček (4:4)
17:01 Vyloučen hráč #45 Tomáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:00 Střely v 1. části: 7:8
14:10 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 3:4
13:42 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 3:3
13:09 Trestné střílení družstva Floorball Club FALCON neproměnil #46 Vojtěch Čáp.
11:25 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #14 Martin Mráček, asistoval #46 Vojtěch Čáp (3:2)
08:21 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #81 Jan Foltýn, asistoval #10 Daniel Vlček (2:2)
07:42 GÓL Floorball Club FALCON! 1:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček bez asistence (1:2)
07:18 Vyloučen hráč #24 Michal Hruška družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
02:43 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #14 Adam Švehlák (0:2)
01:58 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #11 Adam Hykel (0:1)