• 43 42:09
    8:4
    (Urych)

ACEMA Sparta Praha YELLOW - T.B.C. Králův Dvůr 8:4
branky: 3. Michal Hruška, 11. Tomáš Smetana, 11. Jan Urych, 21. Filip Rathouský, 24. Jan Urych, 27. Jan Urych, 34. Tomáš Smetana, 43. Filip Rathouský - 10. Vojtěch Hubinger, 25. Kryštof Bušek, 29. Vojtěch Rauš, 37. Lukáš Kafka; rozhodčí: Václav Paletář - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 6:1; využití: 1:3; diváků: 52; zásahy brankářů: Sebastian Jošt 9 - Michal Eisner 11; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
42:09 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 8:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #98 Filip Rathouský, asistoval #87 Jan Urych (8:4)
41:03 Vyloučen hráč #20 Petr Krotký družstva T.B.C. Králův Dvůr na 2 minuty za sekání
36:31 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 7:4
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #4 Lukáš Kafka, asistoval #19 Lukáš Votava (7:4)
35:06 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za špatné střídání
33:39 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 7:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #73 Marek Sedláček (7:3)
32:38 Trestné střílení družstva T.B.C. Králův Dvůr neproměnil #34 Vojtěch Hubinger.
31:12 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za hrubost
30:00 Střely ve 2. části: 7:5
28:33 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 6:3
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #13 Vojtěch Rauš, asistoval #5 Petr Merhaut (6:3)
26:15 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #78 Adam Roháč (6:2)
24:24 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 5:2
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #11 Kryštof Bušek, asistoval #5 Petr Merhaut (5:2)
23:54 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 5:1
22:35 Vyloučen hráč #98 Filip Rathouský družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:21 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #98 Filip Rathouský bez asistence (4:1)
18:53 Vyloučen hráč #78 Adam Roháč družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za zvedání florbalky
15:00 Střely v 1. části: 6:3
10:46 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #14 Adam Švehlák (3:1)
10:05 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 2:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #45 Tomáš Smetana, asistoval #63 Vojtěch Starý (2:1)
09:02 GÓL T.B.C. Králův Dvůr! 1:1
Branku družstva T.B.C. Králův Dvůr vstřelil #34 Vojtěch Hubinger, asistoval #4 Lukáš Kafka (1:1)
08:59 Vyloučen hráč #45 Tomáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
04:05 Vyloučen hráč #45 Tomáš Smetana družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za špatné střídání
02:52 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #24 Michal Hruška, asistoval #45 Tomáš Smetana (1:0)