2

1

4.

Kralupy Wolves - SPORT EDEN BEROUN 7:6pn
branky: 19. Daniel Formánek, 26. Daniel Formánek, 37. Filip Karvánek, 38. Petr Karvánek, 39. Martin Suk, 44. Daniel Formánek, N Filip Karvánek - 9. Ondřej Pinkas, 11. Jáchym Staniek, 14. Tomáš Souček, 17. David Baxa, 17. Tomáš Souček, 32. Štěpán Babka; rozhodčí: Tomáš Karbusický - Jan Pražák; vyloučení: 4 + Mikoláš Hollý OS:1; využití: 0:2; zásahy brankářů: Jonáš Štrombach ? - Vincent Slivka ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 4:1
4 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #48 Filip Karvánek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #21 Lukáš Frank , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #10 Daniel Formánek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #21 Lukáš Frank a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #61 Petr Karvánek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #33 David Baxa , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Kralupy Wolves hráč #48 Filip Karvánek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SPORT EDEN BEROUN hráč #19 Ondřej Pinkas , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:32 GÓL Kralupy Wolves! 6:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Daniel Formánek, asistoval #48 Filip Karvánek (6:6)
38:35 GÓL Kralupy Wolves! 5:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #6 Martin Suk, asistoval #81 Josef Synek (5:6)
37:51 Timeout SPORT EDEN BEROUN
37:51 GÓL Kralupy Wolves! 4:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #61 Petr Karvánek, asistoval #64 Vojtěch Tust (4:6)
36:19 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Filip Karvánek, asistoval #5 Maxim Amazouz (3:6)
34:02 Vyloučen hráč #5 Maxim Amazouz družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
31:50 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 2:6
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #13 Štěpán Babka, asistoval #21 Lukáš Frank (2:6)
27:19 Vyloučen hráč #35 Jáchym Staniek družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za sekání
25:28 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Daniel Formánek z trestného střílení (2:5)
22:03 Timeout Kralupy Wolves
18:10 GÓL Kralupy Wolves! 1:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Daniel Formánek, asistoval #61 Petr Karvánek (1:5)
16:43 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:5
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #8 Tomáš Souček, asistoval #35 Jáchym Staniek (0:5)
16:09 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:4
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #33 David Baxa, asistoval #13 Štěpán Babka (0:4)
13:15 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:3
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #8 Tomáš Souček, asistoval #19 Ondřej Pinkas (0:3)
11:34 Vyloučen hráč #33 Mikoláš Hollý družstva Kralupy Wolves - osobní trest
11:34 Vyloučen hráč #33 Mikoláš Hollý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nesportovní chování
10:31 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:2
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #35 Jáchym Staniek, asistoval #33 David Baxa (0:2)
08:40 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 0:1
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #19 Ondřej Pinkas, asistoval #71 Matěj Havlín (0:1)
02:52 Vyloučen hráč #64 Vojtěch Tust družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání