4:10
    Filip VOLF
    (Urych)

FbŠ Bohemians B - ACEMA Sparta Praha YELLOW 4:10
branky: 6. Kryštof Silný, 20. Jiří Balcar, 20. Alex Benedikt, 26. Kryštof Silný - 5. Jakub Černý, 8. Adam Hykel, 11. Jan Urych, 11. Filip Volf, 13. Vojtěch Starý, 15. Daniel Šťastník, 31. Filip Volf, 40. Marek Sedláček, 41. Ondřej Hrdlička, 44. Filip Volf; rozhodčí: Ondřej Bekešský - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Josef Vácha ?, Jakub Novotný ? - Sebastian Jošt ?; po třetinách: 1:6, 3:0, 0:4
43:06 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #87 Jan Urych (4:10)
40:39 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #2 Ondřej Hrdlička bez asistence (4:9)
40:39 Bohemky time out moc nevyšel, zatím teče jako řeka u haly
40:27 Timeout FbŠ Bohemians B
40:05 Bohemka se nevzdává
39:46 Tyč Bohemky
39:34 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #73 Marek Sedláček, asistoval #28 Jan Kuba (4:8)
39:34 A je hotovo, Sparta tenhle zápas už neprohraje
38:15 Zatím to vypadá na tyčový souboj, padlo víc tyček než gólů
37:30 Bohemka střílí do tyčky
36:05 Sparta málem skórovala, ale brankář řekl NE!
35:21 Vyloučen hráč #14 Adam Švehlák družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za sekání
34:23 Správně postavená brána zachránila Bohemku
30:23 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #24 Michal Hruška (4:7)
30:23 Nádherná šibenice Sparty
29:10 Vyloučen hráč #21 Jiří Balcar družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
27:42 Kohout potřebuje srovnat mířidla, netrefuje prázdnou bránu
25:25 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #90 Kryštof Silný, asistoval #44 Daniel Vykusa (4:6)
25:25 Bohemians se radují, jako kdyby vyhráli mistrovství světa
24:45 Velký tlak Sparty, ale zatím přesilovku nevyužívá
23:19 Vyloučen hráč #44 Daniel Vykusa družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
19:26 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #26 Alex Benedikt, asistoval #6 Lukáš Posselt (3:6)
19:26 Že by se Bohemians vrátili do utkání??????
19:08 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:6
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #21 Jiří Balcar bez asistence (2:6)
17:53 Sparta ubránila oslabení
17:10 Sparta útočí i ve oslabení
15:53 Vyloučen hráč #63 Vojtěch Starý družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW na 2 minuty za blokování florbalky
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #98 Jakub Novotný družstva FbŠ Bohemians B
14:14 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #53 Daniel Šťastník, asistoval #14 Adam Švehlák (1:6)
14:14 Sparta dává tap in
13:47 Bohemka míří hodně vysoko
13:35 Bohemka se nemůže dostat do Sparťanského trezoru
13:08 Augusta si jede freestyle
12:01 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #63 Vojtěch Starý, asistoval #14 Adam Švehlák (1:5)
12:01 Sparta si Bohemku namazala na chleba
10:39 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #41 Filip Volf, asistoval #28 Jan Kuba (1:4)
10:39 Sparta jde do trháku
10:21 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #87 Jan Urych, asistoval #63 Vojtěch Starý (1:3)
07:31 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #11 Adam Hykel bez asistence (1:2)
07:31 Sparta využila 2 na 1
07:09 Bohemka se brání zuby, nehty
05:31 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #90 Kryštof Silný, asistoval #26 Alex Benedikt (1:1)
05:31 Bohemias střílí nádherný gól k tyčce
05:00 2 na 1 Sparta nevyužila a míček končí v páté řadě
04:12 GÓL ACEMA Sparta Praha YELLOW! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha YELLOW vstřelil #44 Jakub Černý, asistoval #24 Michal Hruška (0:1)
04:12 První gól zápasu stříli Sparta po štastném odrazu od golmana
02:01 První střelu utkaní vyslala Sparta, ale golman bohemians jí s klidem udržel
00:30 Zápas začína přeji příjemné počtení