• 45 44:11
    2
    Adam BULVAS

Floorball Club FALCON - SPORT EDEN BEROUN 7:1
branky: 4. Dominik Dvořák, 6. Ondřej Pinkas, 10. Jiří Šefr, 11. Jan Foltýn, 14. Dominik Dvořák, 18. Daniel Vlček, 20. Jan Foltýn - 43. Rafael Jelínek; rozhodčí: Josef Krejča - Matteo Šoman; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Dominik Kastler 11 - Vincent Slivka 13; po třetinách: 5:0, 2:0, 0:1
45:00 Střely ve 3. části: 13:8
44:11 Vyloučen hráč #12 Adam Bulvas družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
42:18 GÓL SPORT EDEN BEROUN! 7:1
Branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #5 Rafael Jelínek, asistoval #21 Lukáš Frank (7:1)
42:18 Raf Jelínek si zkušeně stáhnul balonek před golmanem a chladnokrevně zakončuje backhandem do prázdné
41:30 Vinca Slivka v Edenské bráně zlikvidoval na třikrát střely soupeře a následně Honza Lejtnar v samostatném úniku trefuje brankáře, který zmenšil úhel a vyráží hlavou
39:36 Ukázkový odkop nám ukázal též Edenský Ondra Pinkas, který odvrátil protiútok
38:34 Vyloučen hráč #15 Jakub Halgaš družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
32:44 Eden se snaží, ale bohužel vetšinu zápasu přebírá iniciativu Falconi
30:00 Střely ve 2. části: 6:3
29:07 Vyloučen hráč #21 Lukáš Frank družstva SPORT EDEN BEROUN na 2 minuty za zdržování hry
28:52 Trestné střílení družstva SPORT EDEN BEROUN neproměnil #21 Lukáš Frank.
23:44 Vyloučen hráč #46 Vojtěch Čáp družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
19:23 GÓL Floorball Club FALCON! 7:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #81 Jan Foltýn, asistoval #11 Dominik Dvořák (7:0)
17:57 GÓL Floorball Club FALCON! 6:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #10 Daniel Vlček, asistoval #11 Dominik Dvořák (6:0)
15:00 Střely v 1. části: 8:2
13:08 GÓL Floorball Club FALCON! 5:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #81 Jan Foltýn (5:0)
13:08 Honzík Foltýn projevil své zkušenosti, které nabral v Bohemce a zpoza brány nahrává na velké brankoviště Dvořákovi, který uklízí do prázdné
10:52 GÓL Floorball Club FALCON! 4:0
09:58 GÓL Floorball Club FALCON! 3:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #65 Jiří Šefr, asistoval #14 Martin Mráček (3:0)
05:52 GÓL Floorball Club FALCON! 2:0
Vlastní branku družstva SPORT EDEN BEROUN vstřelil #19 Ondřej Pinkas (2:0)
03:17 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Dominik Dvořák, asistoval #12 Adam Bulvas (1:0)
03:17 Jedenáctka z Falconu se po nahrávce prosazuje od mantinelu na zadní pod nohu golmana
02:15 Je vidět, že jsou oba týmy ještě rozespalé, zatím vidíme jen zápas plný nepřesností
00:53 Honza Foltýn má zřejmě dorou náladu, hned takhle z rána nám předvedl ukázkovou náhravku nohou