0

2

3.

Wizards DDM SO Praha 10 - Viking TJ Kobylisy 3:4pn
branky: 5. Sára Vašková, 18. Barbora Polívková, 41. Lenka Čiháková - 3. Simona Kočí, 9. Petra Tláskalová, 22. Veronika Houšková, N Petra Vlasáková; rozhodčí: Jakub Mudra - Filip Bollardt; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tereza Deverová ? - Veronika Houšková ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #87 Petra Vlasáková a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #71 Petra Batíková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #64 Petra Tláskalová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Wizards DDM SO Praha 10 hráč #16 Barbora Polívková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #9 Lýdie Čiháková a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:42 Timeout Wizards DDM SO Praha 10
42:42 Vyloučen hráč #3 Zuzana Jarošová družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
40:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #41 Lenka Čiháková, asistoval #24 Vanda Sudíková (3:3)
40:35 Trestné střílení družstva Wizards DDM SO Praha 10 neproměnil #8 Dana Ujková.
21:16 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #80 Veronika Houšková, asistoval #64 Petra Tláskalová (2:3)
20:17 Vyloučen hráč #22 Michaela Lachová družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
17:24 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #16 Barbora Polívková, asistoval #71 Petra Batíková (2:2)
08:40 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #64 Petra Tláskalová, asistoval #87 Petra Vlasáková (1:2)
04:33 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #9 Sára Vašková, asistoval #71 Petra Batíková (1:1)
02:29 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #5 Simona Kočí, asistoval #77 Monika Nosálková (0:1)