• 45 44:41
    3:7
    (Paškova)

Panthers Praha B - Kanonýři Kladno 3:7
branky: 15. Anežka Hněvkovská, 34. Andrea Nováková, 45. Anežka Hněvkovská - 4. Jessica Keszi, 12. Natálie Zimáková, 15. Petra Klečková, 26. Veronika Bartošová, 32. Daniela Semencová, 36. Veronika Drobná, 42. Lucie Barešová; rozhodčí: Jitka Jedličková - Jan Řehák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Soukupová -7 - Monika Měrková ?; po třetinách: 1:3, 0:1, 2:3
44:41 GÓL Panthers Praha B! 3:7
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #13 Anežka Hněvkovská, asistoval #15 Polina Paškova (3:7)
44:41 Panthers se nevzdávají a přidávají ještě třetí branku ke konci zápasu
41:03 GÓL Kanonýři Kladno! 2:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #27 Lucie Barešová, asistoval #15 Daniela Semencová (2:7)
41:03 Gol jak přes kopírák, od poloviny hřiště padáček až k tyčce.
35:45 GÓL Kanonýři Kladno! 2:6
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #87 Veronika Drobná, asistoval #15 Daniela Semencová (2:6)
35:04 Krásnou střelou od mantinelu navyšuje vedení Kladno
33:33 GÓL Panthers Praha B! 2:5
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #92 Andrea Nováková, asistoval #13 Anežka Hněvkovská (2:5)
33:33 Panthers teď dotlačily balonek za brankovou čáru.
31:59 GÓL Kanonýři Kladno! 1:5
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Daniela Semencová bez asistence (1:5)
31:59 Třetí třetinu otevírá krásnou akcí Kladno
25:23 GÓL Kanonýři Kladno! 1:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #17 Veronika Bartošová, asistoval #23 Jessica Keszi (1:4)
25:23 Nádhernou akci předvedlo KLadno, kdy na jejím konci byla nádherná střela přesně mezi nohy golmance.
24:52 Přesilová hra bez úspěchu.
22:37 Hráčka Kladna zbytečně najela do zad hráčce Panthers a je z toho přesilová hra.
22:36 Vyloučen hráč #17 Veronika Bartošová družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za hrubost
20:15 Krásný zákrok golmanky Panthers
14:24 Inkasovaný gol se Kladnu nezamlouval, tak během okamžiku odpověděl vstřeleným golem.
14:22 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Petra Klečková, asistoval #59 Šárka Smetáková (1:3)
14:05 GÓL Panthers Praha B! 1:2
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #13 Anežka Hněvkovská bez asistence (1:2)
14:05 Krásnou samostatnou akci přes celé hřiště předvedla hráčka Panthers
11:59 Zápas zahájila první velká šance ze strany Kladna od hráčky 59.
11:18 GÓL Kanonýři Kladno! 0:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #47 Natálie Zimáková, asistoval #80 Andrea Postolková (0:2)
11:18 Nádherná střela od poloviny hřiště navyšuje náskok Kladna
03:42 GÓL Kanonýři Kladno! 0:1
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #23 Jessica Keszi, asistoval #17 Veronika Bartošová (0:1)
03:42 Skore zápasu otvírají hosté z Kladna velmi povedenou akcí.