41
  • 41 40:36
    Bohemians

FbŠ Bohemians B - Tatran Střešovice B 1:2
branky: 2. Martina Kloudová - 5. Adéla Kramperová, 6. Barbora Břešťálová; rozhodčí: Matouš Čistecký - Václav Římal; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Anita Vlachová ? - Blanka Císařová ?; po třetinách: 1:2, 0:0, 0:0
44:53 Kočvarová v souboji se Zehrerovou končí faulem Tatranu.
44:10 Srážka Koucké s Robovou, zdá se, více bolela hráčku Bohemky.
43:30 Pohlednou kombinaci Tatranu zakončovala Tvrzová přízemní střelou těsně vedle.
43:00 Tatran hru kontroluje, Bohemku k ničemu moc nepouští.
42:34 Nepovedená střela Veřmiřovské.
42:00 Zabavská vyslala dvě střely. Jedna se jí ale svezla a druhá byla zblokována.
41:30 Sekera jak Brno, ale hraje se dál, všichni v okolí se diví.
41:10 Zabavská vybojovala míček, ale její střela se gólově neujala.
40:50 Střela Břešťálové těsně nad!
40:36 Timeout FbŠ Bohemians B
40:15 Šmolcnopová v klinči se Sýkorovou. Míček pro Bohemians.
39:50 Pechová nastřelila soupeřku. Bloky se Tatranu daří.
38:50 Zabavská marně reklamovala sekání, ani tentokrát se nevylučuje.
38:15 Šmatláková zastavila další útok Bohemky.
37:25 Ztráta Šmolcnopové na půlce, z rychlého protiútoku 2 na 1 však nic střela nebyla.
36:40 Překvapivý pokus Waskové téměř z nulového úhlu, Císařová nemusela zasahovat.
35:30 Opět hra nahoru dolu, tenhle zápas má spád!
34:10 Šmatláková úspěšně zastavila průnik Kloudové.
33:50 Další střela Robové z půlky. Vlachová vyráží.
33:30 Tatran povětšinou kontroluje hru, nedovoluje soupeřkám delší držení míčku, natož nějaký závažný protiútok.
32:25 Zajímavý průnik Tvrzové skončil na hrudi Vlachové.
32:00 Úspěšné napadání Waskové, o míček ale záhy přišla.
31:47 Tatran ubránil i další oslabení, pokračujeme v pěti.
30:40 Chyba Robové před vlastní bránou, s rozehrávkou byla příliš ambiciozní a následovala střela Bohemky mimo.
30:30 Třetina začala výhrou buly pro Tatran. Ten trpělivě drží míček.
30:00 Tenhle zápas má náboj, ochozy bouří a fanoušci fandí! Vidíme fyzický rychlý florbal, spousta střetů i chyb v rozehrávce. Jsou k vidění vyloučení a proběhl i nájezd. Těšte se s námi na třetí třetinu!
29:47 Vyloučen hráč #9 Lucie Šmatláková družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
29:00 Bohemka nyní drží míček a snaží se postupně dostat před bránu Tatranu. Následovala střela mimo od Kloudové.
28:20 Tento zápas se musí líbit, je v něm všechno! Po naskočení do hry se Bystrianské píská další faul v rohu. Tentokrát bez vyloučení.
26:15 Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil #95 Adéla Kramperová.
25:41 Vyloučen hráč #5 Tereza Bystrianská družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za hrubost
25:41 Po poradě rozhodčích se vylučuje, Bystrianská si odsedí dvouminutový trest.
25:41 Hra se přerušuje, v soboji o míček se nešťastně srazily hráčky v rohu a bohužel to vypadá na krev v obličeji hráčky Bohemky.
24:25 Ostřejší střela Robové. Vlachová chytá.
23:26 Faul Tatranu u mantinelu. Ty už zase létají vzduchem.
22:45 Píská se probáchnutí Kramperové florbalkou. Ta se nestačí výroku rozhodčích divit.
22:00 I Bohemka střílí, bohužel mimo.
21:30 Zabavská přestřeluje!
21:15 Několik střel Tatranu mimo.
20:31 Ani jeden tým zkrácenou přesilovku nevyužil a tak se hraje dál 5 na 5.
20:00 Tři skvělé zákroky Vlachové. Postupně to zkoušely Bystrianská, Kramperová a Šmolcnopová.
18:30 Vyloučen hráč #54 Radka Janoušková družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
18:00 Tatran úspěšně drží míček, Bystrianská šestří vteřinky a Břešťálová si došla pro faul.
17:11 Vyloučen hráč #18 Adéla Zehrerová družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
16:40 Břevno Robové!
16:30 Bohemka bohužel v přesilovce nic moc nepředvedla a tak se hraje opět v pěti po uplynutí celých dvou minut.
15:41 Protiútok Tatranu končí střelou mimo a následným faulem Bohemians.
15:01 Přesilovka v první třetině využita nebyla a tak se pokračuje v druhé části.
14:58 Promáchnutí před prázdnou bránou Tatranu. Třetina remízou neskončí!
14:18 Přísné vyloučení Zabavské, která s tímto verdiktem rozhodně nesouhlasí.
14:17 Vyloučen hráč #44 Barbora Zabavská družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání
13:50 Další střela Bohemky, Císařová chytá.
13:35 Dvě střely Bohemians směrem k bráně. Mezi tři tyče se ale nevešly.
12:50 FaulTatranu na půlce, rozehrávka Bohemky ale ke střele nevedla.
12:20 Další snaha Tatranu o kombinaci a postupný útok.
11:30 Rozehrávka Bohemky zprvu dobrá, ale na půlce o míček děvčata v zelenobílem přišla.
11:00 Tatran kontroluje hru a snaží se kombinovat.
09:40 Kromě úvodního tlaku neměl Tatran vyložené šance. Pár střel ze střední vzdálenosti mimo.
08:35 Kloudová spořila vteřinky v rohu u branky Tatranu.
07:50 První střela Břešťálové mimo.
07:30 Vyloučen hráč #19 Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
07:30 Soustředěný tlak a aktivita Tatranu vede k prvnímu vyloučení za sekání. Přesilovka Tatranu!
06:30 Hraje se ve vysokém tempu. Zapisovatel nestíhá zapisovat!
05:14 Na půlce vybojovaný míček, rychlá souhra a tatranky zápas otáčejí!
05:13 GÓL Tatran Střešovice B! 1:2
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #44 Barbora Zabavská (1:2)
04:55 Vysoký presink a spolupráce na ose Bystrianská Kramperová zafungovaly a Tatran vyrovnává!
04:54 GÓL Tatran Střešovice B! 1:1
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #95 Adéla Kramperová, asistoval #5 Tereza Bystrianská (1:1)
03:00 Zabavská teď v tutovce Vlachovou nepřekonala. Střelu to chtělo jen o kousek víc zvednout.
01:30 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:0
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #28 Martina Kloudová, asistoval #86 Anita Vlachová (1:0)
01:00 Po první minutě zápasu hrál střídavě Tatran a Bohemka na míčku. Krátké kombinace však větší ohrožení nepřinesly.
00:00 Dobrý den,  vítejte u dnešního zápasu mezi Tatranem a Bohemkou! Tatran má za sebou dnes již šlágr kola s Kladnem. Nyní nastupuje proti Bohemce ve stejně atraktivním zápasu. Pro Bohemku se jedná o první dnešní utkání. Vyhraje rozehranost nebo odpočatost? Pojďme se podívat, co toto utkání přinese!