• 42 41:17
    1:4
    ()

Prague Tigers Nehvizdy B - FbŠ Bohemians B 1:4
branky: 26. Veronika Doutnáčová - 24. Nela Kočvarová, 29. Nela Kočvarová, 41. Helena Pechová, 42. Nela Kočvarová; rozhodčí: Matouš Čistecký - Václav Římal; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Sabina-Ludvika Mičolová ? - Anita Vlachová ?; po třetinách: 0:0, 1:2, 0:2
44:40 Perfektní zpracování Koucké. Střela už tak slavná nebyla.
44:11 Mičolová si stáhla míček ze vzduchu.
42:15 Tigers jsou nyní pod tlakem a zdá se, že budou dohrávat zápas na protiútoky. Bohemka hru kontroluje.
41:35 Cink cink! Další tyč po střele Pechové!
41:17 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #19 Nela Kočvarová bez asistence (1:4)
40:18 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:3
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #4 Helena Pechová, asistoval #44 Radka Sýkorová (1:3)
39:54 Umění brankáře je, postavit si bránu. Nejdřív Köhlerová lízla tyčku (už potřetí v zápase). Následovalo břevno další tygřice.
39:20 Doutnáčkové v kritickou chvíli utekl míček, který si sebrala Vlachová.
38:15 Stolek bohužel nestihl postřehnout proč se nyní rozhrávala buly, nicméně míček získala Bohemka.
36:55 Nejedlá si došla pro faul v rohu. Z následné rozehrávky se však tygřice neprosadily.
35:50 Köhlerová na dálku zdraví z trestné lavičky mamku a babičku a naskakuje zpět do hry.
34:15 Závar před brankou Tigers, zatím z toho ale nic není.
33:53 Vyloučen hráč #55 Lucie Köhlerová družstva Prague Tigers Nehvizdy B na 2 minuty za sekání
33:30 Kloudová opět trefuje tyč.
32:45 Chybná rozehrávka Samake a Kloudová míjí bránu. Pak ty góly mají padat.
31:55 Müllerová se diví po přihrávce její spoluhráčky. Tuhle myšlenku očividně nepochopila.
31:10 Doutnáčková nevěří svým uším poté, co jí rozhodčí vysvětluje, v čem byl její faul.
30:35 Vlachová chytla míček přesně, výhoz ale v rychlosti zachytila Doutnáčková a její svižná střela přeletěla bránu jen těsně.
28:31 Hrudková míjí prázdnou bránu!
28:05 Kočvarová se zdá být rozdílovou hráčkou. Dá si dneska hattrick?
28:04 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #19 Nela Kočvarová bez asistence (1:2)
25:47 GÓL Prague Tigers Nehvizdy B! 1:1
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy B vstřelil #11 Veronika Doutnáčová, asistoval #92 Lucie Peštová (1:1)
25:25 Kočvarová obrala Horákovou a následovala ostrá střela ze strany. Mičolová chytá.
24:50 Samake neprošla přes střed hřišla a do útoku jde Bohemka.
23:32 Po půlce zápasu je tu první branka Bohemky. Uvidíme, jak se změní obraz hry. Tigers teď musí dohánět.
23:31 GÓL FbŠ Bohemians B! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #19 Nela Kočvarová, asistoval #26 Kateřina Marková (0:1)
23:15 Na druhé straně zkoušela štěstí Kočvarová. Střela šla těsně mimo.
22:30 Další tyč po střele Köhlerové. Já už bych byl nakrknutý.
22:15 Samake vyvezla míček na půlku, kde o něj přišla.
21:34 Müllerová za cenu faulu zastavila další přechod Bohemky do útoku.
21:10 A další skvělý zákrok Vlachové.
20:40 Nepříjemná teč po střele Tigers, skóre se ale opět nemění.
19:00 Velké šance Bohemky. Nejdříve hráčce Bohemians zabránila tygřice ve střele, když byla sama před bránou. Následně Kloudová vystřelila mimo.
18:15 Nejedlá zavezla míček do rohu, ale následná přihrávka se nepovedla.
15:55 Střelu Kuchařové tygří brankářka chytá.
15:00 První třetina nudná rozhodně nebyla, ikdyž skóre se neměnilo. Co nám asi napoví o konečném stavu zápasu druhá třetina?
14:00 Kloudová vypálila nebezpečně na bližší tyč. Stav se ale nemění.
12:50 Müllerová zabránila rychlému protiútoku Bohemky.
12:00 Mičolová v problémech. Musela teď chytat tři střely plné odrazů. Těžké chvíle, ale brankářka tygřic si poradila.
11:30 Neúspěšná rozehrávka Bohemky.
11:00 Dobrý blok od Doutnáčkové a tygřice jdou do útoku.
10:40 Hra se odehrává zejména v prostoru prostředku hřiště.
10:00 Doutnáčková trochu zavařila Mičolové, když jí vzala míček zpod ruky.
08:30 Dva velké zákroky Vlachové!
07:35 Mikinová svým přesným obranným zásahem zabránila další střele na vlastní branku.
06:45 Svižnou střelu Kočvarové Mičolová chytá!
05:00 Nepřesnou střelu Doutnáčkové brankářka vytěsnila pohledem. Následnou přesnější kryla rukavicí.
03:35 Na druhé straně podobnou dělovku do tyče vyslala Pechová!
02:45 Tyč po střele Köhlerové, přísahám, že se branka viditelně posunula o milimetr!
01:30 Kloudová prověřila Mičolovou. Ta opět nezaváhala.
01:00 Oba týmy si vyměnily úvodní střely, golmanky nezklamaly a tak se hraje dál.