• 42 41:24
    2
    Tereza KLUČINOVÁ

Panthers Praha B - Viking TJ Kobylisy 6:4
branky: 13. Lucie Florianová, 19. Veronika Šebová, 24. Lucie Florianová, 28. Nicola Braunová, 37. Adéla Polívková, 41. Lucie Florianová - 20. Eliška Mrázková, 32. Eliška Mrázková, 33. Petra Vlasáková, 40. Zuzana Jarošová; rozhodčí: Jan Krupička - Jan Šubrt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eliška Soukupová ? - Nicola Králová ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:3
45:00 A máme zde konec... děkujeme všem a u dalších zápasů se opět těšíme... HEJ!
44:11 Čas běží, Pathers tlačí, Kobylisy přenáší hru...
43:30 Kobylisy tlačí, Panthers v plném počtu
42:30 Čeká nás velké drama na závěr, takže chipsy a nápoj, nebo antistresový míček
41:24 Vyloučen hráč #78 Tereza Klučinová družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání
40:54 GÓL Panthers Praha B! 6:4
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #21 Lucie Florianová bez asistence (6:4)
40:54 Pantherská jednadvacítka střílí a má dnes hattrick
39:01 GÓL Viking TJ Kobylisy! 5:4
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #3 Zuzana Jarošová, asistoval #49 Eliška Mrázková (5:4)
39:01 Tlak Kobylis se vyplácí a gólem opět rozbouřují tribuny
38:00 Atmosféra by se dala krájet, tlak střídá tlak
36:14 GÓL Panthers Praha B! 5:3
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #67 Adéla Polívková bez asistence (5:3)
35:55 Ani gólmanka Panthers nezahálí a doslova zastavila střelu 49tky patou
34:40 Panthers teď tlačily, ale Králová vychytala
32:21 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:3
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #87 Petra Vlasáková, asistoval #3 Zuzana Jarošová (4:3)
32:21 Péťa Vlasáková za rachotu tribun snižuje na 3:4
31:53 GÓL Viking TJ Kobylisy! 4:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #3 Zuzana Jarošová (4:2)
30:15 Začátek poslední části je zatím lehce vlažný, Panthers méně vstupují do soupeřovy obrané části, Kobylisy tvoří a hned to nese ovoce
29:55 Konec druhé části se nevyhl lehkým sporům
27:54 GÓL Panthers Praha B! 4:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #3 Nicola Braunová, asistoval #67 Adéla Polívková (4:1)
23:59 GÓL Panthers Praha B! 3:1
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #66 Karla Kalecká (3:1)
23:10 Míčky se tu dnes střídají pomalu častěji než hráčky na hřišti... očividně to budou oni, kdo nezvládá tempo druhé třetiny
19:49 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (2:1)
19:49 49tka Kobylis si našla svou chvíli a unikla s míčkem, který zavěsila do levé šibenice
18:36 GÓL Panthers Praha B! 2:0
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #25 Veronika Šebová, asistoval #6 Martina Čapková (2:0)
18:00 Pro druhou třetinu zatím Kobylisy zvolily o trochu rychlejší tempo, Panthers nezůstávají pozadu
15:00 Nutno říci, že oba týmy již hrají svůj dnešní druhý zápas, tempo první třetiny bylo ostré, tak uvidíme, jak to hráčky vydrží
12:54 GÓL Panthers Praha B! 1:0
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #21 Lucie Florianová, asistoval #3 Nicola Braunová (1:0)
12:12 Drama na hřišti se nedá popsat... gólmanky předvádí skvělou práci, na obě strany již padly tyčky
09:30 Velký tlak Kobyliské útočné formace, gólmanka Patherek předvedla skvělé zákroky a podržela svůj tým
07:30 Nečekaný únik Patherek, Králová připravena
06:42 Kobylisy právě tlačí na útočné polovině, Pathers odolávají
03:00 Panthers vlétly do zápasu o něco ostřeji, Kobylisy již chytily tempo... jediný, kdo nechytá tempo je míček, který musel jít na střídačku.
00:00 Vítáme všechny při dnešním dalším utkání. Panthers nastupují v bíločerném, Kobylisy ve svých žlutočerných dresech